Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

wongaloans (Šiandien 01:24)

Wonga PASKOLOS UAB
*********************************** *************** ***************************************

Wonga PASKOLOS UAB
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Registracija ( XWQ2415 ) . ---- N122114 .
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Įmonės Susisiekti EMAIL--wongaloans3@gmail.com arba wonga.loans @ hotmail.com
Registracija ( XTJ01H0393X )
************************************* ************* ****************************************
(**** Šūkis ****)
*********** Suteikti viltįHopeless , padėti bejėgis Ir Hap Norėdami Nelaimingas ***********
*************************** *********************** ****************************************
Wonga PASKOLOS UAB šiuo metu siūlo paskolą visuomenei
@Prieinamą palūkanų norma 3 %. Ši paskola kompanija yra viena iš teisėto patvirtino Vyriausybė
sparčiai augantis paskolų kompanija, , IT veiklos ekrano skirtumo ..

Dabar , Ar jūs finansiškai dideles ? Ar jums reikia paskolos skubiai išspręsti visas sąskaitas ir gyventi
nuostabus gyvenimas , kad jūs kada nors svajojo ? Ar turite blogą kredito? Ar u nemigo naktų
dėl nepakankamų fondo ? Ar jums buvo atmestas nuolat jūsų banko ? Jūsų sprendimas yra čia
Galite susisiekti ir atlikti tolesnius tyrimus apie tai, kaip ši paskola gali būti gauti raštu
čia nurodyta { wongaloans3@gmail.com }

*********************************** *************** ****************************************
Yra tipų paskolos pasiūlymas
*************************** *********************** ****************************************
1 ) paskolų studijoms .
2 ) nekilnojamojo turto plėtros Paskolos
3 ) Būsto paskolos
4 ) Įmonės paskola
5 ) žemės ūkio įranga Paskolos
6 ) Verslo paskolos
7 ) Kelionės Paskolos
8 ) Automobilių Paskolos

KAIP aš gavau mano paskolos suma nuo $ 100,000.00 dolerių iš virpesius ietis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

AMBER PROMOTION

NETIKĖKITE AMBER PROMOTION

parašė: Rūta | Vilnius | 2009-12-05

Sukčiai komentarai (8020) NETIKĖKITE AMBER PROMOTION

Gerai, kad internete žmonės jau pradėjo rašyt atsiliepimus apie aferistų firmą AMBER PROMOTION. Tokio nesiskaitymo su žmonėmis dar turbūt nebuvau girdėjus. Pasikviesti į  ; ; ;prezentaciją, kurios pasirodo buvo aišku, kad nebus, čia jau virš visko!!!  Svarbiausia du kartus skambino, pasitikslino ar tikrai ateisime, o kai atėjome,  sulaukėme tik apgailėtino atsiprašymo??? Kiti žmonės jau nebe pirmą kartą ateina ir vėl tas pats... Nėra žodžių. Netikėkite ir negaiškite laiko, nes taip pat būsite apgauti!!!

Komentarai (8020)

Ar dar liko skaitančių (tęsinys 6) (2011-04-20 19:23)

Tęsinys. Pradžia "Raimondui"(Balandžio 15).
Malagos mūsų sutartyje nebuvo, todėl jau ant Amberių galėjome "kelti vėjus" ir priekaištauti: "Nevykdote sutarties. Jūs tokie ir anokie". Bet to nedarėme. Sutarėme, kad šį kartą rezervuojame Malagą, o kitą kartą - Maltą arba Tenerifę, o gal dar kažką turės.Pažadėjo išspręsti ir mano suaugusių vaikų problemą, juk, po teisybei, ir ta narystė mane domina tik dėl vaikų. Jie irgi turi turėti galimybę rinktis apartamentus. Galų gale, ar tie Amberiai kalti, kad neliko Maljorkos. Ramiau pagalvojus, ar mieste, kur į puodų prezentacijas susirenka tik nemokamai pavalgyti norintys žmonės ir nė vienas iš jų puodų neperka, gali ilgai tokios puodų prezentacijos vykti. Matyt ne, nes tai ne labdaros valgykla. Greit vyksime į kelionę - patvirtinimą turime, bilietus irgi. Šiandien skambino iš Malagos ir teiravosi, ar atostogų planai nesikeičia ir kokią kalbą prezentacijai norime pasirinkti. Viskas kol kas gerai. Esu parengęs krūvą klausimų dėl siūlomos narystės. Negaliu tvirtinti, kad Amberiai mane apgavo. Kaip bus vėliau - pamatysime. Matau tik jų darbe daug trūkumų, bet kas nedirba - tas neklysta. Kaip minėjau, sutartys galėtų būti kvalifikuočiau paruoštos. Kam nurodyti konkrečius viešbučius, jei jie keičiasi ir tos sąlygos išpildyti jie negali. Užtektų nurodyti regioną ar viešbučių tinklą. Kas nori vykti narystei įsigyti, tai ir taip keliones įsigis, o kas pretenzijų ieško ir niekur vykti neketina, tokiems niekada neįtiksi. Matyt, turi problemų ir su darbuotojų kvalifikacija - galėtų geriau juos apmokyti. Bet tai irgi suprantama problema, nes darbuotojų kaita didelė. Vargšės tos mergaitės, kokį rėksnių spaudimą jos turi atlaikyti ir ne visoms tai pasiseka. Savo reputacija irgi galėtų daugiau rūpintis ir tuos pinigus greičiau grąžinti ne ten pakliuvusiems ir suklaidintiems, be savęs nieko nematantiems ir be savo rėkimo nieko negirdintiems. Kartais pamąstau, kad gerai, kad tie rėkiantys ir su didžiulėmis pretenzijomis niekur nevyksta ir čia tik skandalus kelia. Įsivaizduokite, nuvyktų tokie, akmeniniais veidais prezentacijose sėdėtų, niekas jų nedomintų. Būtų nusiteikę taip, lyg aplink juos vieni aferistai susirinkę, nors patys atvyko ne naryste domėtis.Ir taip apie mus nekoks garsas po svietą sklinda. Gerai, kad mus dar kur nors priima. Gal ir mes kada nors į protą ateisime, beviltišku pasaulio užkampiu neliksime. Nors ASilu užgimęs, asilu ir mirs - niekada žirgu netaps. Višta gimusi niekada į dangų skraidyti nepakils. Jie tik gyvūnai, juos tik išdresiruoti ar tarnauti priversti gali. O žmogus turi tokią galimybę pakilti - protą, kad juo vadovautis ir tobulėti, jei noras yra ir kitų dėl savo problemų nekaltini. Priešingu atveju liksime panašūs į tuos gyvūnus - asilus ir vištas.
Liko dar daug neišsakytų minčių... Gal dar parašysiu. O dabar visiems liknksmų Velykų.

Atsakyti

to (2011-04-20 13:54)

to As (2011 04 20 12:26:56) rašė:
Paskaityk įdėmiau.Dar ir kiek bankrotais gazdino.Rašė,kad niekas niekur nenuvyks,nes jiems bus bankrotas.Kaip galvojat,ar tai paršė žmonės kurie nori susigražinti pinigus?Manau tikrai ne,nes bankroto atveju netik niekas niekur nenuvyktu,bet ir niekas neatgautu pinigų.Taigi matosi,kad kažkas labai suinteresuotas jog žmonės nutraukinėtu sutartis,arba jų visai nepasirašynėtu.Kaip galvojat kam tokios nesamonės naudingos?
parase zmones, kurie patys taip susigrazino pinigus, nes kitokiais budais su Amberiais susitarti nepavyksta.

Atsakyti

to As (2011-04-20 12:26)

Paskaityk įdėmiau.Dar ir kiek bankrotais gazdino.Rašė,kad niekas niekur nenuvyks,nes jiems bus bankrotas.Kaip galvojat,ar tai paršė žmonės kurie nori susigražinti pinigus?Manau tikrai ne,nes bankroto atveju netik niekas niekur nenuvyktu,bet ir niekas neatgautu pinigų.Taigi matosi,kad kažkas labai suinteresuotas jog žmonės nutraukinėtu sutartis,arba jų visai nepasirašynėtu.Kaip galvojat kam tokios nesamonės naudingos?

Atsakyti

Aja (2011-04-20 12:21)

J... (2011 04 20 10:48:45) rašė:
Melai-pramanai (2011 04 20 10:18:03) rašė:
Vis dar skaitantiems (tęsinys 5) (2011 04 20 09:15:15) rašė:
Į Amberių prezentaciją pakliuvau kaip ir visi - telefonu pakvietė. Klausinėjo apie keliones, išloštus prizus minėjo. Sakau, prizai jūsų nedomina, į prezentaciją neisiu. Tada trumpai apibudino, kad naują poilsiavimo būdą pristatys - susidomėjau. Buvau šiek tiek girdėjęs apie timeshare sistemą, bet supratimas buvo menkas (na ir dabar ne ką didesnis). Šeima gana didelė, giminė dar didesnė, todėl jau senokai pagalvodavome apie apartamentų įsigijimą prie kokios nors šiltos jūros. Nemažai dirbant juk reikia normaliai ir pasiilsėti. Daug keliaujam vasarą, žiemą slidinėjam, todėl toms kelionėms ir dabar nemažai išleidžiam. Iš patirties žinau, kad kelionės su Lietuvos kelionių agentūromis gana brangus malonumas. Jau ne kartą keliones, ypač kruizus, įsigydavome užsienyje - ten žymiai pigiau.Todėl ir prezentacijos metu susidomėjome Lietuvoje siūloma nauja poilsiavimo forma - klubine naryste (RCI naryste) ir, kaip minėjau, įsigijome tris prezentacines keliones. Aišku, grįžus ir pasiskaičius apie Amberius tokių prirašytų "šedevrų" šaltas prakaitas išmušė - nejaugi tai tiesa. Pradėjau domėtis nurodytais viešbučiais - tokie yra, pradėjau domėtis RCI naryste, taip pat nemelavo. Pasirodė, kad nurodyti viešbučiai dalyvauja narystės platinime. Nusiraminome, galų gale, jei ir padarėme klaidą ir mus apgavo, tai bus pamoka ateičiai. Niekas tikrai, kaip čia dažnai rašoma, prievarta tų kelionių įsigyti nevertė. Paskui atsirado žmonių, kurie grįžę iš kelionių teigiamus atsiliepimus pradėjo rašyti - linksmiau pasidarė, nors ir taip mūsų nervų sistema pakankamai stipri, buvome nusiteikę tą negatyvios informacijos laviną atlaikyti.Ir štai pradėjome pirmai kelionei rezervavimo užsakymą pildyti. Pildant į Tenerifę, kaip minėjau, paaiškėjo, kad vaikas gali būti tik iki 12 m. Mano didesnis, "tai ką daryti" - sakau. "Vykite dviese" - atsako. Mes buvome susiruošę trise, todėl tas variantas netiko. Nesu konfliktiškas žmogus ir nepuoliau su jais koliotis. Pradėjome išeities toliau ieškoti."Liko Maljorka. Pažiūrėkime ten"- sakau. Laikinai nebėra Maljorkos. Galime pasiūlyti Malagą" - man atsako. Pradėjus klausinėti, kodėl nebeliko Maljorkos darbuotoja nebuvo visai atvira, todėl aš pats pradėjau garsiai samprotauti: "Buvo nedaug vykstančių lietuvaičių ir, matyt, visai nebuvo arba buvo labai labai mažai įsigyjančių narystę, todėl tiesiog platintojai su Amberiais nutraukė sutartį, nes ne tokius klientus, kokių reikia siuntė. Atvykdavo tik kritiškai nusiteikę poilsiautojai". "Panašiai ir buvo" - man atsakė darbuotoja. "Tai kas bus toliau. Tuoj visur mes lietuvaičiai kaip "nachaliavu papolsiauti" atvykstantys būsime žinomi, niekas mūsų nebenorės priimti. Net norintys įsigyti narystę ten nebepakliūsime? " - toliau klaisiu. "Ieškome naujų viešbučių. Girdėjau, kad Maltoje jau yra narystę įsigijusių" - mane nuramina darbuotoja. Kas beliko - tik rezervuotis Malagą, jei labiau vertini gerą nuotaiką, o ne pretenzijų ar priekabių ieškojimą.
Bus daugiau...
tai gi tik neseniai raset, kad trys nedomino, dvi isigijot. Dabar jau tris. Amberiai, jei jau meluojat, tai nors nuosekliai reikia.
,,Gerbiamieji nuskriaustieji"Nesikabinėkit prie žodžių.Prie jūsų irgi galima prisikabinti.Prisiminkit,iš pradžių rašėt,kad su amberiais niekas niekur nenukeliaus,nes jie nieko nerezervuoja.Nepasitvirtino jūsų paskalos,pasirodo rezervuoja.Po to rašėte,kad rezervuojami viešbučiai per prasi(tik 2*)irgi nepasitvirtino jūsų melas.Rašėt,kad kainos gaunasi didesnės nei su kel.agenturomis,irgi būvo melas.Gazdinot bankrotais,irgi nepasitvirtino.O pasirodo,kad žmonės keliauna ir lieka patenkinti viešbučiais ir kainomis.Gauna net ir lakrodžius.Ką dar naujo sukursit,kad sužlugdyti šią firmą?Reikės labiau pasistengti,nes kuo toliau tuo mažiau žmonių jūsų nesamonėmis tiki.Kodėl taip nenorit,kad žmonės keliautu su amberiais?Manau čia kiekvieno asmeninis reikalas ir nesistenkit ką nors pakeisti,nepavyks.
Su Amberiais praėjusių metų balandį mes keliavome i Maltą. Labai viskas patiko:ir viesbutis (4*), ir maitinimas, ir neeilinė Maltos sala. Skridome is Krokuvos (pigiausi avia bilietai)- ta proga pasidarėme ekskursiją, buvom druskų kasykloje. Maltoje dalyvavome prezentacijoje, kur smulkiai išklausinėjome apie narystės sistemą.Tikrai susidomėjome, todėl paprašėme smulkių paskaičiavimų, kiek realiai mums tai kainuotų. Todėl buvo paruoštas narystės pirkimo projektas (už narystę ir už apartamentų nuomą kasmet reikia mokėti tam tikrą mokestį) ir įkalbinėjama, kad mums tikrai apsimokės dalyvauti.Smulkiai viską apsvarstę, supratome, kad mums tokios narystės nereikia. O atostogos Maltoje tikrai buvo superinės. Dabar mūsų laukia kelionė į Juodkalniją.

Atsakyti

As (2011-04-20 11:41)

O bankrotais niekas negazdina. Tiesiog noredami atgauti pinigus, zmones bando iskelti bankroto byla. Tik tada Amberiai pradeda kruteti ir grazina zmonesm priklausancius pinigus. Va tokia ta politika

Atsakyti

to Melai-pramanai (2011-04-20 11:04)

Ką tamstai gali pagelbėti, jei nesusigaudai, kas kur apie ką rašo. Viskas aiškiai parašyta Žr. "Raimondui" balandžio 15 d.

Atsakyti

J... (2011-04-20 10:48)

Melai-pramanai (2011 04 20 10:18:03) rašė:
Vis dar skaitantiems (tęsinys 5) (2011 04 20 09:15:15) rašė:
Į Amberių prezentaciją pakliuvau kaip ir visi - telefonu pakvietė. Klausinėjo apie keliones, išloštus prizus minėjo. Sakau, prizai jūsų nedomina, į prezentaciją neisiu. Tada trumpai apibudino, kad naują poilsiavimo būdą pristatys - susidomėjau. Buvau šiek tiek girdėjęs apie timeshare sistemą, bet supratimas buvo menkas (na ir dabar ne ką didesnis). Šeima gana didelė, giminė dar didesnė, todėl jau senokai pagalvodavome apie apartamentų įsigijimą prie kokios nors šiltos jūros. Nemažai dirbant juk reikia normaliai ir pasiilsėti. Daug keliaujam vasarą, žiemą slidinėjam, todėl toms kelionėms ir dabar nemažai išleidžiam. Iš patirties žinau, kad kelionės su Lietuvos kelionių agentūromis gana brangus malonumas. Jau ne kartą keliones, ypač kruizus, įsigydavome užsienyje - ten žymiai pigiau.Todėl ir prezentacijos metu susidomėjome Lietuvoje siūloma nauja poilsiavimo forma - klubine naryste (RCI naryste) ir, kaip minėjau, įsigijome tris prezentacines keliones. Aišku, grįžus ir pasiskaičius apie Amberius tokių prirašytų "šedevrų" šaltas prakaitas išmušė - nejaugi tai tiesa. Pradėjau domėtis nurodytais viešbučiais - tokie yra, pradėjau domėtis RCI naryste, taip pat nemelavo. Pasirodė, kad nurodyti viešbučiai dalyvauja narystės platinime. Nusiraminome, galų gale, jei ir padarėme klaidą ir mus apgavo, tai bus pamoka ateičiai. Niekas tikrai, kaip čia dažnai rašoma, prievarta tų kelionių įsigyti nevertė. Paskui atsirado žmonių, kurie grįžę iš kelionių teigiamus atsiliepimus pradėjo rašyti - linksmiau pasidarė, nors ir taip mūsų nervų sistema pakankamai stipri, buvome nusiteikę tą negatyvios informacijos laviną atlaikyti.Ir štai pradėjome pirmai kelionei rezervavimo užsakymą pildyti. Pildant į Tenerifę, kaip minėjau, paaiškėjo, kad vaikas gali būti tik iki 12 m. Mano didesnis, "tai ką daryti" - sakau. "Vykite dviese" - atsako. Mes buvome susiruošę trise, todėl tas variantas netiko. Nesu konfliktiškas žmogus ir nepuoliau su jais koliotis. Pradėjome išeities toliau ieškoti."Liko Maljorka. Pažiūrėkime ten"- sakau. Laikinai nebėra Maljorkos. Galime pasiūlyti Malagą" - man atsako. Pradėjus klausinėti, kodėl nebeliko Maljorkos darbuotoja nebuvo visai atvira, todėl aš pats pradėjau garsiai samprotauti: "Buvo nedaug vykstančių lietuvaičių ir, matyt, visai nebuvo arba buvo labai labai mažai įsigyjančių narystę, todėl tiesiog platintojai su Amberiais nutraukė sutartį, nes ne tokius klientus, kokių reikia siuntė. Atvykdavo tik kritiškai nusiteikę poilsiautojai". "Panašiai ir buvo" - man atsakė darbuotoja. "Tai kas bus toliau. Tuoj visur mes lietuvaičiai kaip "nachaliavu papolsiauti" atvykstantys būsime žinomi, niekas mūsų nebenorės priimti. Net norintys įsigyti narystę ten nebepakliūsime? " - toliau klaisiu. "Ieškome naujų viešbučių. Girdėjau, kad Maltoje jau yra narystę įsigijusių" - mane nuramina darbuotoja. Kas beliko - tik rezervuotis Malagą, jei labiau vertini gerą nuotaiką, o ne pretenzijų ar priekabių ieškojimą.
Bus daugiau...
tai gi tik neseniai raset, kad trys nedomino, dvi isigijot. Dabar jau tris. Amberiai, jei jau meluojat, tai nors nuosekliai reikia.
,,Gerbiamieji nuskriaustieji"Nesikabinėkit prie žodžių.Prie jūsų irgi galima prisikabinti.Prisiminkit,iš pradžių rašėt,kad su amberiais niekas niekur nenukeliaus,nes jie nieko nerezervuoja.Nepasitvirtino jūsų paskalos,pasirodo rezervuoja.Po to rašėte,kad rezervuojami viešbučiai per prasi(tik 2*)irgi nepasitvirtino jūsų melas.Rašėt,kad kainos gaunasi didesnės nei su kel.agenturomis,irgi būvo melas.Gazdinot bankrotais,irgi nepasitvirtino.O pasirodo,kad žmonės keliauna ir lieka patenkinti viešbučiais ir kainomis.Gauna net ir lakrodžius.Ką dar naujo sukursit,kad sužlugdyti šią firmą?Reikės labiau pasistengti,nes kuo toliau tuo mažiau žmonių jūsų nesamonėmis tiki.Kodėl taip nenorit,kad žmonės keliautu su amberiais?Manau čia kiekvieno asmeninis reikalas ir nesistenkit ką nors pakeisti,nepavyks.

Atsakyti

Melai-pramanai (2011-04-20 10:18)

Vis dar skaitantiems (tęsinys 5) (2011 04 20 09:15:15) rašė:
Į Amberių prezentaciją pakliuvau kaip ir visi - telefonu pakvietė. Klausinėjo apie keliones, išloštus prizus minėjo. Sakau, prizai jūsų nedomina, į prezentaciją neisiu. Tada trumpai apibudino, kad naują poilsiavimo būdą pristatys - susidomėjau. Buvau šiek tiek girdėjęs apie timeshare sistemą, bet supratimas buvo menkas (na ir dabar ne ką didesnis). Šeima gana didelė, giminė dar didesnė, todėl jau senokai pagalvodavome apie apartamentų įsigijimą prie kokios nors šiltos jūros. Nemažai dirbant juk reikia normaliai ir pasiilsėti. Daug keliaujam vasarą, žiemą slidinėjam, todėl toms kelionėms ir dabar nemažai išleidžiam. Iš patirties žinau, kad kelionės su Lietuvos kelionių agentūromis gana brangus malonumas. Jau ne kartą keliones, ypač kruizus, įsigydavome užsienyje - ten žymiai pigiau.Todėl ir prezentacijos metu susidomėjome Lietuvoje siūloma nauja poilsiavimo forma - klubine naryste (RCI naryste) ir, kaip minėjau, įsigijome tris prezentacines keliones. Aišku, grįžus ir pasiskaičius apie Amberius tokių prirašytų "šedevrų" šaltas prakaitas išmušė - nejaugi tai tiesa. Pradėjau domėtis nurodytais viešbučiais - tokie yra, pradėjau domėtis RCI naryste, taip pat nemelavo. Pasirodė, kad nurodyti viešbučiai dalyvauja narystės platinime. Nusiraminome, galų gale, jei ir padarėme klaidą ir mus apgavo, tai bus pamoka ateičiai. Niekas tikrai, kaip čia dažnai rašoma, prievarta tų kelionių įsigyti nevertė. Paskui atsirado žmonių, kurie grįžę iš kelionių teigiamus atsiliepimus pradėjo rašyti - linksmiau pasidarė, nors ir taip mūsų nervų sistema pakankamai stipri, buvome nusiteikę tą negatyvios informacijos laviną atlaikyti.Ir štai pradėjome pirmai kelionei rezervavimo užsakymą pildyti. Pildant į Tenerifę, kaip minėjau, paaiškėjo, kad vaikas gali būti tik iki 12 m. Mano didesnis, "tai ką daryti" - sakau. "Vykite dviese" - atsako. Mes buvome susiruošę trise, todėl tas variantas netiko. Nesu konfliktiškas žmogus ir nepuoliau su jais koliotis. Pradėjome išeities toliau ieškoti."Liko Maljorka. Pažiūrėkime ten"- sakau. Laikinai nebėra Maljorkos. Galime pasiūlyti Malagą" - man atsako. Pradėjus klausinėti, kodėl nebeliko Maljorkos darbuotoja nebuvo visai atvira, todėl aš pats pradėjau garsiai samprotauti: "Buvo nedaug vykstančių lietuvaičių ir, matyt, visai nebuvo arba buvo labai labai mažai įsigyjančių narystę, todėl tiesiog platintojai su Amberiais nutraukė sutartį, nes ne tokius klientus, kokių reikia siuntė. Atvykdavo tik kritiškai nusiteikę poilsiautojai". "Panašiai ir buvo" - man atsakė darbuotoja. "Tai kas bus toliau. Tuoj visur mes lietuvaičiai kaip "nachaliavu papolsiauti" atvykstantys būsime žinomi, niekas mūsų nebenorės priimti. Net norintys įsigyti narystę ten nebepakliūsime? " - toliau klaisiu. "Ieškome naujų viešbučių. Girdėjau, kad Maltoje jau yra narystę įsigijusių" - mane nuramina darbuotoja. Kas beliko - tik rezervuotis Malagą, jei labiau vertini gerą nuotaiką, o ne pretenzijų ar priekabių ieškojimą.
Bus daugiau...
tai gi tik neseniai raset, kad trys nedomino, dvi isigijot. Dabar jau tris. Amberiai, jei jau meluojat, tai nors nuosekliai reikia.

Atsakyti

Vis dar skaitantiems (tęsinys 5) (2011-04-20 09:15)

Į Amberių prezentaciją pakliuvau kaip ir visi - telefonu pakvietė. Klausinėjo apie keliones, išloštus prizus minėjo. Sakau, prizai jūsų nedomina, į prezentaciją neisiu. Tada trumpai apibudino, kad naują poilsiavimo būdą pristatys - susidomėjau. Buvau šiek tiek girdėjęs apie timeshare sistemą, bet supratimas buvo menkas (na ir dabar ne ką didesnis). Šeima gana didelė, giminė dar didesnė, todėl jau senokai pagalvodavome apie apartamentų įsigijimą prie kokios nors šiltos jūros. Nemažai dirbant juk reikia normaliai ir pasiilsėti. Daug keliaujam vasarą, žiemą slidinėjam, todėl toms kelionėms ir dabar nemažai išleidžiam. Iš patirties žinau, kad kelionės su Lietuvos kelionių agentūromis gana brangus malonumas. Jau ne kartą keliones, ypač kruizus, įsigydavome užsienyje - ten žymiai pigiau.Todėl ir prezentacijos metu susidomėjome Lietuvoje siūloma nauja poilsiavimo forma - klubine naryste (RCI naryste) ir, kaip minėjau, įsigijome tris prezentacines keliones. Aišku, grįžus ir pasiskaičius apie Amberius tokių prirašytų "šedevrų" šaltas prakaitas išmušė - nejaugi tai tiesa. Pradėjau domėtis nurodytais viešbučiais - tokie yra, pradėjau domėtis RCI naryste, taip pat nemelavo. Pasirodė, kad nurodyti viešbučiai dalyvauja narystės platinime. Nusiraminome, galų gale, jei ir padarėme klaidą ir mus apgavo, tai bus pamoka ateičiai. Niekas tikrai, kaip čia dažnai rašoma, prievarta tų kelionių įsigyti nevertė. Paskui atsirado žmonių, kurie grįžę iš kelionių teigiamus atsiliepimus pradėjo rašyti - linksmiau pasidarė, nors ir taip mūsų nervų sistema pakankamai stipri, buvome nusiteikę tą negatyvios informacijos laviną atlaikyti.Ir štai pradėjome pirmai kelionei rezervavimo užsakymą pildyti. Pildant į Tenerifę, kaip minėjau, paaiškėjo, kad vaikas gali būti tik iki 12 m. Mano didesnis, "tai ką daryti" - sakau. "Vykite dviese" - atsako. Mes buvome susiruošę trise, todėl tas variantas netiko. Nesu konfliktiškas žmogus ir nepuoliau su jais koliotis. Pradėjome išeities toliau ieškoti."Liko Maljorka. Pažiūrėkime ten"- sakau. Laikinai nebėra Maljorkos. Galime pasiūlyti Malagą" - man atsako. Pradėjus klausinėti, kodėl nebeliko Maljorkos darbuotoja nebuvo visai atvira, todėl aš pats pradėjau garsiai samprotauti: "Buvo nedaug vykstančių lietuvaičių ir, matyt, visai nebuvo arba buvo labai labai mažai įsigyjančių narystę, todėl tiesiog platintojai su Amberiais nutraukė sutartį, nes ne tokius klientus, kokių reikia siuntė. Atvykdavo tik kritiškai nusiteikę poilsiautojai". "Panašiai ir buvo" - man atsakė darbuotoja. "Tai kas bus toliau. Tuoj visur mes lietuvaičiai kaip "nachaliavu papolsiauti" atvykstantys būsime žinomi, niekas mūsų nebenorės priimti. Net norintys įsigyti narystę ten nebepakliūsime? " - toliau klaisiu. "Ieškome naujų viešbučių. Girdėjau, kad Maltoje jau yra narystę įsigijusių" - mane nuramina darbuotoja. Kas beliko - tik rezervuotis Malagą, jei labiau vertini gerą nuotaiką, o ne pretenzijų ar priekabių ieškojimą.
Bus daugiau...

Atsakyti

Vytautas (2011-04-20 07:51)

Mes pernai gegužės mėn.būvome prezentacijoje ir nusipirkom tris keliones.Vienoje jau būvome,dabar ruošiamės antrai.Viskas klostosi kuo puikiausiai.Laikrodžius gavome iškarto.Tad nereikia varyt,kad jie sukčiai.,,Išdurti" lieka tik tie,kurie nesugeba savarankiškai keliauti arba apsimeteliai konkuretai.

Atsakyti

InGaPa>Irka (2011-04-19 21:39)

Buvau prezentacijoje, bet arba praklausiau, arba neminėjo :) Dėkui už gerą naujieną.

Atsakyti

Danguole (2011-04-19 21:03)

Netikėkit jokiais būdais šitais profesionaliais apgavikais - Amberiais! Jų įkalbinėjimo metodika tokia žiauri ir gerai apgalvota, kad sunku apsakyt. Po daugybės įkalbinėjimų telefonu (neaišku kokiu būdu gautas tel.)numeris, ateini į pristatymą, nes esi jau laimėjęs kažkokį prizą, kurį (taip sakant) tik reikia ištraukti burtų keliu, ir net nesvajok jo gauti, jei neperki jų siūlomų kelionių. Mes šiaip ne taip atlaikėm tą spaudimą pirkti keliones, bet traukėm burtus, laimėjom rankinį laikrodį, kurį turėjom gauti paštu, bet jau praėjo pusė metų -jokio siuntinio...Tiesiog likom "išdurti", kaip koki maži vaikai..Dabar lygiai ta pačia metodika vadovaujasi ir premjer holiday..Būkit atsargūs, nes tikrai būsit apgauti!

Atsakyti

!!!! (2011-04-19 12:40)

to As (2011 04 19 12:20:23) rašė:
Nerviniesi tik tu vienas,nes ir dieną ir nakti budi prie kompiuterio.
Nekreipkim dėmesio, juk yra ir tokių šunelių,kurie ir ant praskrendančio žvirblio loja...

Atsakyti

As (2011-04-19 12:20)

to As (2011 04 19 12:20:23) rašė:
Nerviniesi tik tu vienas,nes ir dieną ir nakti budi prie kompiuterio.
Nakti nebudziu. Naktimis miegu :)

Atsakyti

to As (2011-04-19 12:20)

Nerviniesi tik tu vienas,nes ir dieną ir nakti budi prie kompiuterio.

Atsakyti

As (2011-04-19 12:03)

Asu Asui (2011 04 19 11:41:44) rašė:
Nelaimės tik vienetams gali atsitikti, o kiek savo rašliavomis išgąsdinsi ir suklaidinsi kitų žmonių, kurie sėkmingai būtų pailsėję jei ne tavo lojimas
Bet netgi tiems vienetams nelinkeciau su Amberiais susideti. Gal del tu vienetu ir verta cia uzsiminti. Jums nepatinka tiesa? Nieko nepadarysi. Kaip yra taip. Ir tegul zino zmones su kuo turi reikalu. As ju visai neklaidinu, ar nors kokia netiesa parasiau? Ne. Jie graziuoju pinigu negrazina niekam. Zmones turi iskelineti bankkrtoto bylas, vien tam, kad jiems butu sugrazinti pinigai. Gal Jums tai atrodo sazininga, o man ne. Ir nesinervinkit, nieko nepakeisit.

Atsakyti

Asu Asui (2011-04-19 11:41)

Nelaimės tik vienetams gali atsitikti, o kiek savo rašliavomis išgąsdinsi ir suklaidinsi kitų žmonių, kurie sėkmingai būtų pailsėję jei ne tavo lojimas

Atsakyti

As (2011-04-19 11:21)

to As (2011 04 19 11:03:03) rašė:
Matosi,kad rašynėti,,teisybę"tavo mėstamiausias darbas.Savo ankstesniuose komentaruose pats prisipažinai jog esi kvailys ir jau pusė metų nieko nedarai,kad atsiimti pinigus.Tai dar 10 metų nieko nedaryk,tik rašynėk,kad amberiai sukčiai o tu vienas,,teisuolis".Nors turėsi užsiėmimą,nes L.rytas taves matau visai nedomina.Galėtai ir ten ką nors parašyti.Turėtai dar viena užsiėmima.
Nebijau pripazinti savo klaidu. O klaida padariau, tikrai kaip tikras kvailys. Pasirasiau sutarti. Taip prisipazystu. Ir nejauciu del to jokios gedos. O puse metu nieko nedariau, nes visai ne tas galvoje buvo, buvo daug sunkumu iskile, betkokiu atveju ne jusu reikalas, del kokios priezasties as nieko nesiemiau. Dabar teismas priteise Amberiams sumoketi man visa likusia suma, tik ju pazadai kaip visada ima virsu. Dabar suvaikscioti dokumentai turi ir kreipsiuosi toliau. Nematau jokiu problemu. Nesinervinkit taip. Ko cia keliat panika lygioje vietoje?
Tegul zmones zino, kad jei gyvenime atsitiks kas, ko tikrai nelinkiu, is Amberiu pinigus atgausite tik per teismus, anstolius ir pan. Kitaip be jokiu sansu. Va ju veikla kuo grindziama... Melu ir pazadais...

Atsakyti

to As (2011-04-19 11:03)

Matosi,kad rašynėti,,teisybę"tavo mėstamiausias darbas.Savo ankstesniuose komentaruose pats prisipažinai jog esi kvailys ir jau pusė metų nieko nedarai,kad atsiimti pinigus.Tai dar 10 metų nieko nedaryk,tik rašynėk,kad amberiai sukčiai o tu vienas,,teisuolis".Nors turėsi užsiėmimą,nes L.rytas taves matau visai nedomina.Galėtai ir ten ką nors parašyti.Turėtai dar viena užsiėmima.

Atsakyti

As (2011-04-19 09:13)

Irka (2011 04 18 21:47:43) rašė:
to InGaPa> tai jus kaip suprantu nebuvote prezentacijoje? jei buvote, tada vadinas neklausete ka sake. jei isigijote bandomasias keliones, o nuvaziave naryste isigysite, jums ta bandomuju kelioniu kaina isminusuoja is narystes kainos.
to as> o jums neatsibosta tokias nesamones rasyti? buvau ir as ten, maciau kaip viskas vyksta. deja kad ir kaip ziurejau, zmones nei verciami pirkt yra, nei is ju pinigai lupami yra. taip kad gal uztenka viena karta giedot ta pacia melodija!
Galite buti rami, man tikrai neatsibosta rasyti teisybes. Jei jums atsibsta skaityti, tai nera cia ko lankytis, geriau Lietuvos ryta pavartykit :). Ten mano komentaru nerasite...

Atsakyti

...    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36   |   37   |   38   |   39   |   40   |   41   |   42   |   43   |   44   |   45   |   46   |   47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53   |   54   |   55   |   56   |   57   |   58   |   59   |   60   |   61   |   62   |   63   |   64   |   65   |   66   |   67   |   68   |   69   |   70   |   71   |   72   |   73   |   74   |   75   |   76   |   77   |   78   |   79   |   80   |   81   |   82   |   83   |   84   |   85   |   86   |   87   |   88   |   89   |   90   |   91   |   92   |   93   |   94   |   95   |   96   |   97   |   98   |   99   |   100   |   101   |   102   |   103   |   104   |   105   |   106   |   107   |   108   |   109   |   110   |   111   |   112   |   113   |   114   |   115   |   116   |   117   |   118   |   119   |   120   |   121   |   122   |   123   |   124   |   125   |   126   |   127   |   128   |   129   |   130   |   131   |   132   |   133   |   134   |   135   |   136   |   137   |   138   |   139   |   140   |   141   |   142   |   143   |   144   |   145   |   146   |   147   |   148   |   149   |   150   |   151   |   152   |   153   |   154   |   155   |   156   |   157   |   158   |   159   |   160   |   161   |   162   |   163   |   164   |   165   |   166   |   167   |   168   |   169   |   170   |   171   |   172   |   173   |   174   |   175   |   176   |   177   |   178   |   179   |   180   |   181   |   182   |   183   |   184   |   185   |   186   |   187   |   188   |   189   |   190   |   191   |   192   |   193   |   194   |   195   |   196   |   197   |   198   |   199   |   200   |   201   |   202   |   203   |   204   |   205   |   206   |   207   |   208   |   209   |   210   |   211   |   212   |   213   |   214   |   215   |   216   |   217   |   218   |   219   |   220   |   221   |   222   |   223   |   224   |   225   |   226   |   227   |   228   |   229   |   230   |   231   |   232   |   233   |   234   |   235   |   236   |   237   |   238   |   239   |   240   |   241   |   242   |   243   |   244   |   245   |   246   |   247   |   248   |   249   |   250   |   251   |   252   |   253   |   254   |   255   |   256   |   257   |   258   |   259   |   260   |   261   |   262   |   263   |   264   |   265   |   266   |   267   |   268   |   269   |   270   |   271   |   272   |   273   |   274   |   275   |   276   |   277   |   278   |   279   |   280   |   281   |   282   |   283   |   284   |   285   |   286   |   287   |   288   |   289   |   290   |   291   |   292   |   293   |   294   |   295   |   296   |   297   |   298   |   299   |   300   |   301   |   302   |   303   |   304   |   305   |   306   |   307   |   308   |   309   |   310   |   311   |   312   |   313   |   314   |   315   |   316   |   317   |   318   |   319   |   320   |   321   |   322   |   323   |   324   |   325   |   326   |   327   |   328   |   329   |   330   |   331   |   332   |   333   |   334   |   335   |   336   |   337   |   338   |   339   |   340   |   341   |   342   |   343   |   344   |   345   |   346   |   347   |   348   |   349   |   350   |   351   |   352   |   353   |   354   |   355   |   356   |   357   |   358   |   359   |   360   |   361   |   362   |   363   |   364   |   365   |   366   |   367   |   368   |   369   |   370   |   371   |   372   |   373   |   374   |   375   |   376   |   377   |   378   |   379   |   380   |   381   |   382   |   383   |   384   |   385   |   386   |   387   |   388   |   389   |   390   |   391   |   392   |   393   |   394   |   395   |   396   |   397   |   398   |   399   |   400   |   401   |  ...

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!