Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Sodra

Motinystes pasalpos mazejimas be pagrindo

parašė: Tereze | Klaipėda | 2010-01-17

Vyriausybė komentarai (23)

Sveiki,
Šiuo metu aš esu vaiko priežiūros atostogose kol vaikui sueis 2 metai - auginu 1,5 m.dukrytę. Man, kaip ir kiekvienai motinai, auginančiai vaiką (šiuo metu ir daugeliui Lietuvos gyventojų), yra svarbus kiekvienas litas. Tačiau 2010-01-15, gavusi motinystės pašalpą, buvau nemaloniai nustebinta - man mokama pašalpa sumažėjo 70,7 Lt. Pasitikrinau su praėjusio mėnesio duomenimis - tikrai gavau mažesnę sumą. Pasiklausiau kaimynės, taip pat auginančios panašaus amžiaus vaikutį, jai sumažėjo 92,97 Lt. Peržiūrėjau Sodros tinklapio informaciją apie pakeitimus - visur rašoma tik apie pašalpos mažėjimą nuo liepos mėnesio. Tai kokiu pagrindu mums sumažino pašalpas beveik 5 proc. dabar, kai pašalpa mokama už praėjusį mėnesį (dabar gavome už 2009 m. gruodžio mėn.)?
Nejaugi valdžios vyrai (ir mažoji dalis moterų) nusprendė sau atlyginimus ir pinigus reprezentacinėms išlaidoms mokėti mūsų - tėvų, auginančių vaikus, sąskaita? Nejaugi jie nesupranta, kad mama, gaudamą pašalpą - išlaiko save ir savo vaiką. Gydytojų paslaugos (įvairūs tyrimai) apmokestintos, maisto produktai, rūbai, sauskelnės, degalai brangsta.. Tačiau pašalpa mažėja.. Tai reiškia, kad mes negalėsime savo vaikui duoti kažko daugiau - nupirkti maisto papildų (vitaminų), o gal net laiku atlikti tyrimo, kuris padėtų nustatyti pavojingą ligą.. Neduok Dieve.. Bet mūsų valdžia siekia to, kad mes visi išmirtume..
Apie kokį tautiškumą ar patriotizmą galima kalbėti, kai mūsų šalies gyventojais, išvykusiais dirbti ar gyventi į užsienį, labiau pasirūpina ta šalis, papildomai mokėdama toje šalyje priskaičiuotas pašalpas jų valiuta ir suteikdama įvairiausias socialines garantijas.
Manau, kad ne už tokią Lietuvą sausio 13-ąją kovojo ir atidavė gyvybes tie, kurie gulėsi po tankais, tikėdami šviesiu rytojumi... Dabar ta šviesa mus taip "akina", kad net su žibintais nerandame kelio išbristi iš bėdų, o silpniausiems lieka vienintelis pasirinkimas - kilpa ant kaklo. Su tokiu gyvenimo "gerėjimu" ir "padėties stabilizavimusi" (cituoju p. A. Kubilių) greitai grįšime į tuos laikus, kai vaikai senus tėvus veždavo į mišką. Todėl nematau jokių perspektyvų ir noro būti Lietuvoje, kur žmonės nėra gerbiami. Čia jie atlieka juokdarių vaidmenį valdančiųjų cirke... O žiūrovai yra nusipenėję ir sotūs (kurie alkano tikrai niekada neužjaus) Seimo nariai.

Pagarbiai,
Irina

Komentarai (23)

xxx (2010-01-19 19:54)

hhh (2010 01 18 09:40:37) rašė:
Taigi buvo sakoma, kad nuo naujuju mazes visiems, pensininkams, mamoms ir pan. ko nepatenkinta? Dziaukis, kad is vis gauni, is mano atlyginimo pasalpa.
karti reikia tokius patrijotus kaip tu

Atsakyti

dangus (2010-01-18 11:34)

Sudegint tokias motinas idiotes.

Atsakyti

hhh (2010-01-18 09:40)

Taigi buvo sakoma, kad nuo naujuju mazes visiems, pensininkams, mamoms ir pan. ko nepatenkinta? Dziaukis, kad is vis gauni, is mano atlyginimo pasalpa.

Atsakyti

...    1   |   2   |

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com