Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Jing Koh (Šiandien 17:32)

Gets hea helde raha laenamise teenust täna, et on üldiselt usaldusväärne , ohutu filtreeritud International Loan ameti ja ka testitud ja usaldusväärne , mis annab välja laenu tahes eesmärgil, kui teil on tõesti vaja laenu , lihtsalt andke mulle teada summa, mida vajavad laenu , ja võtke mind e-posti teel : aadress ( jingkohloanfirm@yahoo.com.sg ( OR ) jingkohloancompany.sg @ gmail.com ) jaoksplaan laenu töötlemise ja edastamise tuleb kirjutatud out.We küsimus laen hoolimata teie seisundi ja madal krediidi skoor , kui meie laen on ka samaväärne väljastamise krediitkaardi samuti.
Kui teil on silmitsi stress omandamisel laenu , mis panevad sind .

Kas unetu öö ? Või siis on pettunud oma pank? Kas teil on vajaisikliku laenu kindlustadakodu, auto ja hinnata rahanduse ?
 
Kontaktisik: Mr.Jing Koh , tema teenus on rangelt töötajate / nende
et teha igapäevast tööd vähemalt 24 tundi ja õpilased heategevuseks.
 
Märkus: Pakume ainult Commercial / Small Business Haldus laenud (SBA )
Personaalsed / Elamute ja Mortgage laenu 3 % intressi ; kohaldatakse vähemalt
of $ 10.000.00 ..... $ 500,000 00 kuni $ 30,000,000.00 . Huvitatud taotlejad peavad peret
Võta meiega ühendust e-posti teel : jingkohloanfirm@yahoo.com.sg ( OR ) jingkohloancompany.sg @ gmail.com

 
Proovige ja vaadake teie ise , meie imeline teenuseid, mis ei ületa 2
Tööpäevad laenu töötlemise ja lihtsalt ainult kolm ( 3 ) tundi laenu
Transfer kaudu pank / check / Lääne ; kuikogu protsess on väga lihtne !
 
Pärast oma huvitatud vastus siis oleks vaja saata alla järgmised
andmed on :
===================================== = ...
Ees-ja perekonnanimi
RESIDENT aadress:
RIIK:
TEL :
LAENUSUMMA JA :
KESTUS:
CELL / mobiiltelefon:
 
==================== =================

Deividas Šilinskas Roy.Lt Savininkas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Sodra

Motinystes pasalpos mazejimas be pagrindo

parašė: Tereze | Klaipėda | 2010-01-17

Vyriausybė komentarai (23)

Sveiki,
Šiuo metu aš esu vaiko priežiūros atostogose kol vaikui sueis 2 metai - auginu 1,5 m.dukrytę. Man, kaip ir kiekvienai motinai, auginančiai vaiką (šiuo metu ir daugeliui Lietuvos gyventojų), yra svarbus kiekvienas litas. Tačiau 2010-01-15, gavusi motinystės pašalpą, buvau nemaloniai nustebinta - man mokama pašalpa sumažėjo 70,7 Lt. Pasitikrinau su praėjusio mėnesio duomenimis - tikrai gavau mažesnę sumą. Pasiklausiau kaimynės, taip pat auginančios panašaus amžiaus vaikutį, jai sumažėjo 92,97 Lt. Peržiūrėjau Sodros tinklapio informaciją apie pakeitimus - visur rašoma tik apie pašalpos mažėjimą nuo liepos mėnesio. Tai kokiu pagrindu mums sumažino pašalpas beveik 5 proc. dabar, kai pašalpa mokama už praėjusį mėnesį (dabar gavome už 2009 m. gruodžio mėn.)?
Nejaugi valdžios vyrai (ir mažoji dalis moterų) nusprendė sau atlyginimus ir pinigus reprezentacinėms išlaidoms mokėti mūsų - tėvų, auginančių vaikus, sąskaita? Nejaugi jie nesupranta, kad mama, gaudamą pašalpą - išlaiko save ir savo vaiką. Gydytojų paslaugos (įvairūs tyrimai) apmokestintos, maisto produktai, rūbai, sauskelnės, degalai brangsta.. Tačiau pašalpa mažėja.. Tai reiškia, kad mes negalėsime savo vaikui duoti kažko daugiau - nupirkti maisto papildų (vitaminų), o gal net laiku atlikti tyrimo, kuris padėtų nustatyti pavojingą ligą.. Neduok Dieve.. Bet mūsų valdžia siekia to, kad mes visi išmirtume..
Apie kokį tautiškumą ar patriotizmą galima kalbėti, kai mūsų šalies gyventojais, išvykusiais dirbti ar gyventi į užsienį, labiau pasirūpina ta šalis, papildomai mokėdama toje šalyje priskaičiuotas pašalpas jų valiuta ir suteikdama įvairiausias socialines garantijas.
Manau, kad ne už tokią Lietuvą sausio 13-ąją kovojo ir atidavė gyvybes tie, kurie gulėsi po tankais, tikėdami šviesiu rytojumi... Dabar ta šviesa mus taip "akina", kad net su žibintais nerandame kelio išbristi iš bėdų, o silpniausiems lieka vienintelis pasirinkimas - kilpa ant kaklo. Su tokiu gyvenimo "gerėjimu" ir "padėties stabilizavimusi" (cituoju p. A. Kubilių) greitai grįšime į tuos laikus, kai vaikai senus tėvus veždavo į mišką. Todėl nematau jokių perspektyvų ir noro būti Lietuvoje, kur žmonės nėra gerbiami. Čia jie atlieka juokdarių vaidmenį valdančiųjų cirke... O žiūrovai yra nusipenėję ir sotūs (kurie alkano tikrai niekada neužjaus) Seimo nariai.

Pagarbiai,
Irina

Komentarai (23)

xxx (2010-01-19 19:54)

hhh (2010 01 18 09:40:37) rašė:
Taigi buvo sakoma, kad nuo naujuju mazes visiems, pensininkams, mamoms ir pan. ko nepatenkinta? Dziaukis, kad is vis gauni, is mano atlyginimo pasalpa.
karti reikia tokius patrijotus kaip tu

Atsakyti

dangus (2010-01-18 11:34)

Sudegint tokias motinas idiotes.

Atsakyti

hhh (2010-01-18 09:40)

Taigi buvo sakoma, kad nuo naujuju mazes visiems, pensininkams, mamoms ir pan. ko nepatenkinta? Dziaukis, kad is vis gauni, is mano atlyginimo pasalpa.

Atsakyti

...    1   |   2   |

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...