Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Draiveris (Šiandien 19:40)

Mokykla turi neblogą vardą, bet tikrai yra daug vargų ją baigti, net ir stengiantis.
Pirmiausia - teorija. Mokytojas Egidijus tikrai linksmų plaučių žmogus ir teorijos pamokos yra ganėtinai įdomios. Deja, išklausius visą teorijos kursą ir nesprendžiant testukų papildomai, teorijos egzaminą išlaikyti praktiškai nėra šansų, todėl nusiteikite tam, kad prieš/po paskaitas turėsite sėdėti po kelias valandas prie kompų ir spręsti užduotis. Absurdiškiausia šioje mokykloje yra tai, kad norėdamas išlaikyti teoriją turi pas dėstytoją jį du kartus iš eilės išspręsti mažiausiai ant 90% ir tik tada gavęs dėstytojo parašą gali eiti laikyti tikrąjį egzaminą centre esančioje Draiverio atstovybėje. Ta dviguba 90% riba neskamba taip baisiai kol nepabandai jų surinkti. Šešios klaidos lyg ir yra daug, bet realiai, kai gauni klausimus iš įvairių kelio linijų, kurios tik nežymiai skiriasi tarpų dydžiu, ir įvairių mechaninių dalykų apie motorą ar net susijusių su fizika, tai dažnai tos 6 klaidos atrodo neįmanoma riba. Vargau tikrai daug su teorija ir ne kartą norėjosi mesti šitą reikalą velniop, nes žinojau, kad Regitroje tuos 80% aš lengvai surinkčiau, o štai Draiveryje du kartus po 90% gauti buvo tikrai sudėtinga, nors dėjau beprotiškai daug pastangų ir sprendžiau tuos visus testukus. Gerai, kad vieną kartą pasisekė ir sėkmingai atspėjau tuos klausimus apie linijas ir mechaniką. Be jokių abejonių Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, bet tiek vargti su teorija tikrai nereikėtų kiek reikalauja Draiveris siekdamas pasikelti reitingą, kadangi praėjus Draiverį Regitroje neišlaikyti tiesiog neįmanoma (tai kažkas panašaus kaip aukštąją matematiką mokančiam žmogui duoti pradinukų uždavinius).
Vėliau prasidėjo vairavimai, o čia buvo tikrai šlykštu. Gavau instruktorių Aleksandrą Ž, kuris gerų emocijų tikrai nesukelia, nes pastoviai būdavo piktas, nervuotas ir jausdavosi, kad nuolat laikydavo save nepalyginamai didingesne asmenybe. Dažnai užuot aiškinęs klaidas jis tiesiog kalbėdavo telefonu ar rašinėdavo žinutes, jautėsi didžiulis abėjingumas, nuolat atidėdavo vairavimus dėl neaiškių priežaščių (praktiškai kas antrą-trečią vairavimą). Vienu žodžiu - šlykštus požiūris į mokinį, todėl jeigu matote, kad su instruktoriumi nerandate bendros kalbos, nebijokite ir jį pasikeiskite kitu. Sėkmės jei rinksitės šią vairavimo mokyklą.

teorijos egzaminas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

KAUNO ŠILAINIŲ POLIKLINIKA, VšĮ

Kauno Šilainių poliklinikos vaikų siaubas

parašė: Jolita V. | Kaunas | 2007-04-29

Ligoninės, poliklinikos, sanatorijos komentarai (7)

Mano dukrelei tik 5 mėn. Mums gyd. ortopedė paskyrė klubukų mankštelę dėl įtariamos klubų displazijos. Mes prisirašę šeimos centre Vita Longa ir iš jos gavome siuntimą į Šilainių polikliniką. Viskas atrodė kultūringai. Paskyrė mums mankštą pas kineziterapeutę A.Aleksandrovienę 5 seansus.

Bet čia ir prasidėjo košmaras. Prieš mus mankštinamas ir masažuojamas vaikas taip klykė, kad net baisu buvo koją buvo įkelti į jos kabinetą.

Sutikimas buvo lyg ir draugiškas, bet.... Visą mankštą mano kūdikis klykė iki pamėlynavimo. Pirmą kartą taip girdėjau savo mažylę klykiant.

Taip mūsų ramus kūdikis po tokios mankštos buvo neramus visą naktį-pašokdavo klykianti iš miego, neleido net ryte išeiti iš kambario-anksčiau to nebūdavo, gulėdavo lovytėje ir smagiai žaisdavo guguodama. Mes neturim jokių nervinių sutrikimų, vizitai pas šeimos gydytoją vaikui teikia malonumą, nes personalas moka bendrauti su vaikais.

Ponia kineziterapeutė spėjo pasikalbėti telefonu mankštindama kūdikį ir visas tas siaubas truko ne daugiau kaip 5 min. Dar gavau įspėjimą, kad atnešant vaiką reikia jį nuteikti, kad tai malonu. Atsiprašau, kaip 5 mėn. kūdikį galima nuteikti? Ir kokiai klubukų mankštos daliai priklauso vaiko supimas tarp kojų sugriebus už delniukų? Gal tai nauja klubukų mankštos dalis? O gal nesusiprantančių tėvų auklėjimas?-Neduodi į kišenę, darau ką noriu. Tik šį kartą brangioji ne ant tos pataikė. Aš pati esu medikė.

Mieli, tėveliai, jei ketinate vesti savo vaikus į mankštą reikalaukite kitos kineziterapeutės arba iš karto pildykite jos tuščią kišenę.

mama Jolita
simbolismikrovisata.net@mikrovisata.net& lt; /p>

Komentarai (7)

Arunas (2013-06-09 17:05)

Visai netycia radau ir prisiminiau musu kosmara su 6 men. maziuku. Siaubingai klyke, bet ne cia problema. Matesi, kad santazuoja arba kysiui arba privaciam masazui.

Atsakyti

Laura (2010-11-16 11:44)

Na dabar jau gailiuosi, kad kazka gero parasiau apie Aleksandroviene... ejom pas ja dar manksteliu kai sunui buvo 6 men. ir sulauze ji jam kojyte, luzo net 2 kaulai :(

Atsakyti

indre (2010-09-14 09:32)

i masaza vaiksciojom Mazylio gimdymo namuose, liuks masaziste ir vaikui patiko ir rezultatas buvo geras :)

Atsakyti

Ingrida (2010-02-17 13:12)

Mano megytei manksteles darydavo Silainiu sveikatos centre toks jaunas vaikinukas ir mums labai patikdavo, o svarbiausia vaikas ne karto neverke, nes musu masazistas buvo labai malonus, o be to ir rezultatai iskart matomi.

Atsakyti

Laura (2010-02-12 14:39)

Na mes su 4 men. suneliu lankomes pas ja, bet nepasakyciau, kad ji jau tokia bloga. Taip, sutinku, vaikas tikrai klykia, bet ne ka daugiau nei pas kitas kineziterapeutes, nes kabinete jos daznai dirba dvi, tai matau ir girdziu kaip ir pas kita leliukai rekia. Jie rekia tikrai ne is skausmo, o is piktumo, nes tik paimi ant ranku ir sypsosi. Mes jau 5 karta einame ir kuo toliau, tuo maziau vaikas verkia. Ir kas svarbiausia sios manksteles jam labai padeda, sustiprejo vaikinukas, pradejo sestis. Visgi Aleksandroviene yra patyrusi ir tikrai zino ka daro.

Atsakyti

As (2010-01-18 17:20)

Teko ir man sunu vesti masazam pas ponia Aleksandroviene, ziauru, masazas trukdavo 5-10 min koks gali buti masazas 15 metu vaikui per tiek minuciu, tai per ta laika jis dar nusirengdavo ir apsirengdavo. Taigi, kas liecia sita poniute tai jai tik leles masazuoti .

Atsakyti

Rasa (2009-06-04 11:54)

Jau kai vaikus liecia, baisu skaityti. Ir kur kreiptis kai reikia geru specialistu....

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...