Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Linas (Šiandien 16:45)

http://www.uzdirbk.com/ neskubėkite registruotis

linas (Šiandien 16:44)

http://www.uzdirbk.com/ neskubėkite registruotis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

KAUNO ŠILAINIŲ POLIKLINIKA, VšĮ

Kauno Šilainių poliklinikos vaikų siaubas

parašė: Jolita V. | Kaunas | 2007-04-29

Ligoninės, poliklinikos, sanatorijos komentarai (7)

Mano dukrelei tik 5 mėn. Mums gyd. ortopedė paskyrė klubukų mankštelę dėl įtariamos klubų displazijos. Mes prisirašę šeimos centre Vita Longa ir iš jos gavome siuntimą į Šilainių polikliniką. Viskas atrodė kultūringai. Paskyrė mums mankštą pas kineziterapeutę A.Aleksandrovienę 5 seansus.

Bet čia ir prasidėjo košmaras. Prieš mus mankštinamas ir masažuojamas vaikas taip klykė, kad net baisu buvo koją buvo įkelti į jos kabinetą.

Sutikimas buvo lyg ir draugiškas, bet.... Visą mankštą mano kūdikis klykė iki pamėlynavimo. Pirmą kartą taip girdėjau savo mažylę klykiant.

Taip mūsų ramus kūdikis po tokios mankštos buvo neramus visą naktį-pašokdavo klykianti iš miego, neleido net ryte išeiti iš kambario-anksčiau to nebūdavo, gulėdavo lovytėje ir smagiai žaisdavo guguodama. Mes neturim jokių nervinių sutrikimų, vizitai pas šeimos gydytoją vaikui teikia malonumą, nes personalas moka bendrauti su vaikais.

Ponia kineziterapeutė spėjo pasikalbėti telefonu mankštindama kūdikį ir visas tas siaubas truko ne daugiau kaip 5 min. Dar gavau įspėjimą, kad atnešant vaiką reikia jį nuteikti, kad tai malonu. Atsiprašau, kaip 5 mėn. kūdikį galima nuteikti? Ir kokiai klubukų mankštos daliai priklauso vaiko supimas tarp kojų sugriebus už delniukų? Gal tai nauja klubukų mankštos dalis? O gal nesusiprantančių tėvų auklėjimas?-Neduodi į kišenę, darau ką noriu. Tik šį kartą brangioji ne ant tos pataikė. Aš pati esu medikė.

Mieli, tėveliai, jei ketinate vesti savo vaikus į mankštą reikalaukite kitos kineziterapeutės arba iš karto pildykite jos tuščią kišenę.

mama Jolita
simbolismikrovisata.net@mikrovisata.net& lt; /p>

Komentarai (7)

Arunas (2013-06-09 17:05)

Visai netycia radau ir prisiminiau musu kosmara su 6 men. maziuku. Siaubingai klyke, bet ne cia problema. Matesi, kad santazuoja arba kysiui arba privaciam masazui.

Atsakyti

Laura (2010-11-16 11:44)

Na dabar jau gailiuosi, kad kazka gero parasiau apie Aleksandroviene... ejom pas ja dar manksteliu kai sunui buvo 6 men. ir sulauze ji jam kojyte, luzo net 2 kaulai :(

Atsakyti

indre (2010-09-14 09:32)

i masaza vaiksciojom Mazylio gimdymo namuose, liuks masaziste ir vaikui patiko ir rezultatas buvo geras :)

Atsakyti

Ingrida (2010-02-17 13:12)

Mano megytei manksteles darydavo Silainiu sveikatos centre toks jaunas vaikinukas ir mums labai patikdavo, o svarbiausia vaikas ne karto neverke, nes musu masazistas buvo labai malonus, o be to ir rezultatai iskart matomi.

Atsakyti

Laura (2010-02-12 14:39)

Na mes su 4 men. suneliu lankomes pas ja, bet nepasakyciau, kad ji jau tokia bloga. Taip, sutinku, vaikas tikrai klykia, bet ne ka daugiau nei pas kitas kineziterapeutes, nes kabinete jos daznai dirba dvi, tai matau ir girdziu kaip ir pas kita leliukai rekia. Jie rekia tikrai ne is skausmo, o is piktumo, nes tik paimi ant ranku ir sypsosi. Mes jau 5 karta einame ir kuo toliau, tuo maziau vaikas verkia. Ir kas svarbiausia sios manksteles jam labai padeda, sustiprejo vaikinukas, pradejo sestis. Visgi Aleksandroviene yra patyrusi ir tikrai zino ka daro.

Atsakyti

As (2010-01-18 17:20)

Teko ir man sunu vesti masazam pas ponia Aleksandroviene, ziauru, masazas trukdavo 5-10 min koks gali buti masazas 15 metu vaikui per tiek minuciu, tai per ta laika jis dar nusirengdavo ir apsirengdavo. Taigi, kas liecia sita poniute tai jai tik leles masazuoti .

Atsakyti

Rasa (2009-06-04 11:54)

Jau kai vaikus liecia, baisu skaityti. Ir kur kreiptis kai reikia geru specialistu....

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com