Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

NACIONALINĖ MOKĖJIMO AGENTŪRA prie Žemės ūkio ministerijos

Atsargiai su NMA

parašė: jonas | Vilniaus r. | 2010-02-11

Kita komentarai (18) Atsargiai su NMA

Noriu perspėti žmones, kad atsargiai elgtusi  su siuloma Nacionalinės mokėjimo agentūros Europos parama. Kai pradedi įgyvedinti projektą NMA visokiomis priemonėmis stengiasi pakenkti ir nemokėti paramos.

Komentarai (18)

rima (2012-03-21 09:25)

laba,nma reikalavimai daznai keiciasi,kur galiu rasti informacija,kad nuodugniai isanalizuociau savo ,kaip ukininkes isipareigojimus ,ismoku dydzius bent metams i prieki.noriu zinoti,kas pelningiau,esu smulki ukininke,atsitiktinai suzinojau ,kad soktelejo ismokos avims,tai prisipirkau.kai klausiu nma,atsako,kad 2012metams dar neaisku uz ka kiek mokes.kaip planuoti ateiti?uz veisliniu zirgu isigijima sako buvo 50proc kompensacija,kai nupirkau,sako jau nekompensuoja.ir t.t...

Atsakyti

kitas (2011-12-14 18:38)

dar yra tokių pareiškėjų ,kad pateikia kito asmens sąskaitas ,ojo buna anstolių užblokuotos tai irgi yra pinigų plovimas ir kur žiūri N M A kaip patikrina tai išeina,kad tas žmogus savo vardu nieko gero neturi tik pažymėjima ir das nežinia iš kur gaves ir gauna paramas

Atsakyti

kitas (2011-12-14 18:30)

taip sutinku su n m a nes yra labai daug apsimėtelių ir gauna pinigus uždeklaruoja nesavo žemes reikia iš jų reikalauti nuomos sutarčių ir ir planų, o jeigu viskas tvakoje tai kogi bijoti pinigai bus

Atsakyti

oksaniux4 (2011-12-07 14:56)

Sveiki,2010m.pries pat naujus metus pateikiau paraiska paramai gauti,visus dokumentus tvarkiausi pati na buvo siokiu tokiu klaideliu,bet klaipedos nma darbuotoja kuri prieme mane,patare ir pagelbejo padaryti pataisas na ir uzkarto po naujuju pinigeliai buvo saskaitoj,na lyg ir viskas tvarkoje,o siemet deklaravom paselius kaip visada,lyg ir viskas tvarkoje.Si rudeni papuoliau i patikra,tikrino laukus ar viskas nusienauta nukulta ir vel viskas gerai,na beliko laukti tik ismoku uz deklaracijas ir ka jus manot:gaunu elektonini laiska kad gautas skundas kad galbut neteisetai-neteisingai deklaruoti paseliai praso dokumentu su planais zemes,nuomos sutartis ir kad tikrai dirbam ta zeme.Teko vykti i seniunija,ten labai nustebo perziurejo visus deklaruotus paselius viskas tvarkoje,beliko tik vikdyti ju valia,taigi visus reikalaujamus dokumentus issiuntem registruotu laisku nma,jau pora savaiciu laukiam nuosprendzio gal dar prie ko prikibs.2012m.gale turesim atsiskaityi kaip yvykdem ju reikalavimus kadangi jau bus 3m.kaip gaunam parama.Tiesa,kazkodel i patikras pakliuvam kiekvienais metais,kazkaip keista kaip tas kompjuteris taip mus ir atrenka:-)

Atsakyti

Žemdirbys (2011-10-25 12:39)

Graudu skaityti komentarus, kur koneveikia NMA už tai, kad pinigus leidžia panaudoti tik griežtai laikantis nustatytų taisyklių. Kitaip ir būti negali. Kas būtų, jei mūsų visų pinigus dalintų neatsakingai. Graudu, kad komentuojantieji tikriausiai neskaito Tvarkų ir Taisyklių ir linkę gyventi taip, kaip jie išmano. Tokie paskui ir verkia, kad patikrinus reikėjo pinigėlius grąžinti. Dažnas ir prašydamas paramos jau iš anksto galvoja, kaip čia tuos pinigėlius panaudoti "geiau", o "geriau" panaudojus tenka ir paašaroti.

Atsakyti

Jonas (2011-10-14 23:37)

Atsargiai su nma. NMA turi gerus kontaktus su Vilniaus administracinio teismo teisėju Raimundu Bagdžiumi ir jeigu skundas papuola pas Bagdžių tai gero nelauk.Tai šimtaprodentinis pralošimas!!!!!!!!!!!!! Manoma kad šis teis4jas gina ne paprastą kaimo žmogų o teismo sprendimčą priima nma naudai.

Atsakyti

Laura (2011-07-04 11:17)

Vienintelis komentaras tikrai vertas dėmesio yra Linos (2010-03-31 21:40).
Jei viską atlieki pagal įstatymus, nieko nepraleisdamas, jų neapeidamas, laikaisi visų taisyklių, problemų didelių neturėsi. Ir, prireikus, teismas priims nuosprendį ieškovo naudai. Bet jei jau atlikote viską ne taip kaip turėjote, yra kažkoks kabliukas, nereikia rėkti, kad teisybės nėra, ir Jus apgavo. Prieš atliekant bet kokį rimtesnį veiksmą, reikia įgyti atitinkamų žinių. Ir tik Jūsų bėda, jei to nesugebėjote. Kiekvienas esate atsakingas už save. Nereikia tikėtis, kad aplinkiniai puls Jus gelbėti. Ir pilnai nesuvokiant esamos situacijos, neturite teisės kaltint visų aplink.

Atsakyti

Remis (2011-05-04 09:31)

NMA dirba lietuviai, o lietuviai nemegsta kai kitam yra nauda ar pajamos!
Kodel nera isteigta atskiru etatu rengianciu projektus, konsultuojanciu zmones ir t.t. Didieji ukininkai gali susimoketi uz projektu rengima, konsultacijas ir t.t. Gal turite patarimu kaip prasimust jaunajam ukininkui? Paskola is banko imti ar kokia jusu vizija? Autorius teisingai sako, kad reik saugotis NMA! Tik viska gerai ivertinus reik kreiptis, nes pakui turesite bedos iki gyvenimo galo!!!

Atsakyti

tt (2010-08-21 13:17)

To AA (2010 02 13 03:45:40) rašė:
Ar tu bent įsivaizduoji, kiek lieka ūkininkui, sumokėjus atkatus? Iš 50 - 70 procentų Europinės paramos, ūkinnkui lieka 10 - 12 procentų ir besąlygiškas įsipareigojimas vergauti mažiausia 5 metus. Jei neštempsi tiek, trūks bent keletą dienų, viską prarasi ir dar skolose liksi pats ir tavo vaikai. NMA reikalinga tik ŽŪ ministerijai penėti. Žemdirbiai yra tik priedanga. Tie pinigai yra uždirbti dirbančiųjų, pasisavinami valdininkų. Ar Jūs žinote, kad kiekvienam ūkininkui prižiūrėti yra priskirta po valdininką. Nejaugi taip sunku valdininkui prižiūrėti du ūkinikus? Dabar ūkininkui tenka išmaitinti savo šeimą ir vadininko nepasotinamą šeimą, nupirkti naują mašiną tarnybai, išlaikyti biurą ir dar daug ko.
Tik nelabai tesupratau kam pavaldus Vilniaus apygardos administracinis teismas ir Lietuvos vyriausias administracinis teismas, ar ŽŪM ar NMA, gal kas žinot. Niekas nelaimi bylų prieš NMA.
Pilnai sutinku SU issakytomis nuomonemis apie NMA savivaliavima ukininku saskaita.Geriausias ginklas priesh NMA yra vieshumas- manau reikia vieshinti asminis kurie patikru metu Jus klaidina, daznai pasitaikantis atvejis tai NMA pareiguno davimas pasirashyti i tushcia lapa.As manau jei patikros metu ivyksta jusu nuomome net menkiausias nusizengimas nesirashyti i ju siulomus lapus.Ukininkui pasirashius- automatishkai reishkia sutikima NMa pareiguno naudai.

Atsakyti

zzz (2010-05-22 15:25)

Ūkininkas turi gauti, tai, ką pats uždirba ir turėti galimybę pasiskolinti pinigų iš banko. Tada nereiks jokių paramų, godžių skirstytojų paslaugų ir kt. Ūkininkui skiriama parama būna 50- 70 proc. nuo investicijų, o realiai lieka 10- 12 proc, manyčiau, kad perdaug nubyra, kol pinigai pasiekia ūkininką. Yra susitarimas tarp NMA ir teismų, tai teismo laimėti neįmanoma, nebent teisėja norėtų būti atleista už nepaklusnumą. Žinot kas skiria teisėjus, to jiems privalu klausyti.
Valdininkų, aptarnaujančiu vien tik ūkininkus yra tiek pat, kiek ūkininkų. Gal vienam valdininkui sunku prižiūrėti du ūkininkus. Tie valdininkai nieko nesukuria, o išlaikyti juos reikia. O Jūs norite pigios duonelės. Vieną perkate sau, kitą valdininkui.

Atsakyti

as (2010-04-29 22:33)

manau reikia perzieti istatymus ir teisine sistema tada galima kazko butu pasiekti. o dabar viskas jau senai nupirkta

Atsakyti

Lina (2010-03-31 21:40)

Mielieji mano, pati rašiau projektą savo rankomis. zinoma, kad yra biurokratijos, bet jei esi teisus, tai tave galu gale pripazista teisiu. metus laiko kovojau kol daejau iki ministerijos, si dave teigiama atsakyma, kad as teisi, o ne nma. tokiu atveju ir teisma buciau laimejusi. Bet jei jus norit laimeti bylas, kai esate teisiskai neteisus, tai jau jusu bedos.

Beje, jokie atkatai negalioja. paprasti ukininkai gauna parama nieko nemokedami. Apie valdininka dviems ukininkams nusisnekat. kontrolei kiekviena apskritis turi iki 20 zmoniu,o prasanciu paramos tikrai ne po 40 ar 60 kiekvienoje apskrityje. isigilinkit i situacija, paskui komentuokit... negaliu skaityt komentaru, kai zmones neismano ka sneka. Jei nesugebat projektu pasirasyt patys, samdykit konsultantus. ir beje, del kableliu tikrai niekas nesikabineja. Na nebent tas kablelis lėmė skaiciu, kokios paramos prasot simto, tukstancio ar milijono. tada ir kableliai svarbus...

Atsakyti

Jonas (2010-03-07 18:16)

Teisingai.Atsargiai su NMA.Šiandien antrą pasiunčiau skundą į administracinį teismą. Vieną teismą pralošiau. Jeigu nelaimi žmonės administraciniame teisme tai kažkas yra ne taip.Aišku, nesuprantami tokie sprendimai ad. teismo. Gal reik sukurti kokią asociaciją ir kovoti su NMA.Ministerija pasirašė ydingus įsakymus, kurie gina tik NMA ir pastaroji terorizuoja ūkininkus.Jonas,

Atsakyti

to valdas (2010-02-20 08:56)

Tai, broleli mielas, konsultantai ir yra otkatas, tik legalizuotas. rašiau porą projektų, sekėsi sunkiai, nes kaip ir pats minėjai tai forma pasikeicia kol tikrina, tai dar koks biesas. Tikrintoja tikrina , kablelis ne toj vietoj, toliau nežiūri, aš parvarau namo 50 km. Pataisau ir vėl atgal. Ir taip 9 kartus. Tai ta ponia sako jei tau kokios problemos tai čia yra konsultantas jis greit viską sutvarkys.. Tai čia kaip vadint??? Bet konsultanto iš principo jau nebeprašiau, projektas pralindo pinigus gavau.(0,5 mln.)

Atsakyti

Valdas (2010-02-16 20:39)

Nežinau kas tas "atkatas" ir niekam jo nedaviau nes niekas neprašė. Mano projektai nebuvo milijoniniai, bet su sunkumais aišku kad susidūriau - atrodė būtent taip, kaip ir rašė autorius: kai padarai tai ko tavęs prašo rekomendacijos, paiškėja jog reikėjo kitaip, nes pasikeitė blanko forma( o internete dar senoji). PVZ kompe spaudi F1( turėtų paaiškinti kaip ką pildyti) tai ten aiškina tai kas ir taip aišku, o kas buvo neaišku ir lieka neaišku-labai daug dviprasmybių. Nors NMA yra biurokratizmo viršūnė tačiau išsivartyti galima: PATARIMAS-nenori "nervatriopkos"reikia naudotis konsultantų paslaugomis,jie žino kas kur ir kaip(aišku ne už dyką, jiems irgi reik gyventi, bet tai čia jau užmokestis už paslaugas, joks atkatas... ).

Atsakyti

egis (2010-02-14 22:00)

valdzia pas mus ne tam kad padetu otam kad pasipelnytu is rinkeju dunduku juk zmones tai valdzia o mes niekas o nieka apiplesus niekas ir nepasiskus

Atsakyti

To AA (2010-02-13 03:45)

Ar tu bent įsivaizduoji, kiek lieka ūkininkui, sumokėjus atkatus? Iš 50 - 70 procentų Europinės paramos, ūkinnkui lieka 10 - 12 procentų ir besąlygiškas įsipareigojimas vergauti mažiausia 5 metus. Jei neštempsi tiek, trūks bent keletą dienų, viską prarasi ir dar skolose liksi pats ir tavo vaikai. NMA reikalinga tik ŽŪ ministerijai penėti. Žemdirbiai yra tik priedanga. Tie pinigai yra uždirbti dirbančiųjų, pasisavinami valdininkų. Ar Jūs žinote, kad kiekvienam ūkininkui prižiūrėti yra priskirta po valdininką. Nejaugi taip sunku valdininkui prižiūrėti du ūkinikus? Dabar ūkininkui tenka išmaitinti savo šeimą ir vadininko nepasotinamą šeimą, nupirkti naują mašiną tarnybai, išlaikyti biurą ir dar daug ko.
Tik nelabai tesupratau kam pavaldus Vilniaus apygardos administracinis teismas ir Lietuvos vyriausias administracinis teismas, ar ŽŪM ar NMA, gal kas žinot. Niekas nelaimi bylų prieš NMA.

Atsakyti

AA (2010-02-12 14:22)

Atkato nedavei ir nori pats gaut pinigu? Pasvajok :)

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

Sveiki Sir / Madam, Norėčiau kreiptis į jus šią dieną. Norėčiau Jus informuoti, kad aš esu fizinis asmuo, kuris teikia finansines paskolas, siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Mes nesame be ignoravo krizę patyrė žemyne ​​susilpnėjo mūsų bankų ir finansinių institucijų NOS. Norėčiau pasidalinti su jumis mano siūlau kredito ar pinigų tarp ypač paskolą, ši paskola yra prieinama visiems, nesvarbu, ar bedarbis, ar ne bankas failas. Aš taip pat kalbėti su žmonėmis, kuriems reikia ir siekia finansinės paramos, siekiant pamatyti savo projektus ar jų skolas. Aš Jums pasiūlyti 1000 $ į $ 1 milijonų EUR paskolą niekam galės grąžinti su palūkanomis, 2%, visiems, kurie domisi rašykite man, kuris nėra sunkus susilaikyti. Tiesiog sąžiningas ir patikimas. Susisiekite su manimi: gabrielmartin922@gmail.com