Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

wongaloans (Šiandien 01:24)

Wonga PASKOLOS UAB
*********************************** *************** ***************************************

Wonga PASKOLOS UAB
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Registracija ( XWQ2415 ) . ---- N122114 .
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Įmonės Susisiekti EMAIL--wongaloans3@gmail.com arba wonga.loans @ hotmail.com
Registracija ( XTJ01H0393X )
************************************* ************* ****************************************
(**** Šūkis ****)
*********** Suteikti viltįHopeless , padėti bejėgis Ir Hap Norėdami Nelaimingas ***********
*************************** *********************** ****************************************
Wonga PASKOLOS UAB šiuo metu siūlo paskolą visuomenei
@Prieinamą palūkanų norma 3 %. Ši paskola kompanija yra viena iš teisėto patvirtino Vyriausybė
sparčiai augantis paskolų kompanija, , IT veiklos ekrano skirtumo ..

Dabar , Ar jūs finansiškai dideles ? Ar jums reikia paskolos skubiai išspręsti visas sąskaitas ir gyventi
nuostabus gyvenimas , kad jūs kada nors svajojo ? Ar turite blogą kredito? Ar u nemigo naktų
dėl nepakankamų fondo ? Ar jums buvo atmestas nuolat jūsų banko ? Jūsų sprendimas yra čia
Galite susisiekti ir atlikti tolesnius tyrimus apie tai, kaip ši paskola gali būti gauti raštu
čia nurodyta { wongaloans3@gmail.com }

*********************************** *************** ****************************************
Yra tipų paskolos pasiūlymas
*************************** *********************** ****************************************
1 ) paskolų studijoms .
2 ) nekilnojamojo turto plėtros Paskolos
3 ) Būsto paskolos
4 ) Įmonės paskola
5 ) žemės ūkio įranga Paskolos
6 ) Verslo paskolos
7 ) Kelionės Paskolos
8 ) Automobilių Paskolos

KAIP aš gavau mano paskolos suma nuo $ 100,000.00 dolerių iš virpesius ietis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

darbo birža

darbo birža

parašė: AURELIJA | Vilnius | 2009-07-01

Kita komentarai (82)

darbo birža negana to,kad bedarbio pašalpą moka mėnesiu vėliau,turėtu pinigėlius pervesti paskutinę mėnesio dieną,tai už gegužės mėnesį turėtų būti pervesta 2009-06-30, dar negavau,o jau 2009-07-01 ir neaišku kiek vieluos,o man galbūt tai vienintelės,kol kas, pajamos.

Komentarai (82)

liii (2013-06-30 19:42)

Sveiki, norejau paklausti ar as turejau gauti pasalpa, ji man yra priskaiciuota ir sake turiu gauti, bet nepasake kada.. Istojau 2013.05.07 o dbr yra 2013.06.30 tai manau turejau gauti jau si menesi ar ne?

Atsakyti

siga (2011-05-31 11:56)

sveiki visi,tiesiog papasakosiu toki savo gyvenima su darbo birzos reikalais,gal kam yra taip nutike?kazkoks tai kosmaras toj birzoj,tiesiog veja lauk,be jokios priezasties.gyniau savo seimos nary,kury norejo ismesti is birzos, kad ji nepasirinko darbdavys.konsultante jam eme pakeltu tonu tiesiog rekti ,reke,iseik pats savo noru,isake,rasyti popieriu kad iseini arba perki patenta.tik as nesuprantu kurioje vietoje cia jis buvo kaltas,ji nutyse pas pavaduotoja ji kaip koki suni,pavaduotoja taipat nelabai eme skaitytis su zmogumi, ir nelabai norejo leistis i snektas,tada as nuejau pas direktoriu nes negalejau klausyti kaip mano seimos narys parejas pasakojo kaip ten ant jo eme rekti, ir melagiu isauke ir visokiu.na direktorius kaip direktorius zmogus isklause,pasake ka daryti,sako cia pas jus viskas tvarkoje nesuprantu del ko cia taip vyksta.ateisit kaip i birza jau sako eisit viesus dirbti,reiks dirbs.taciau matomai as gindama seimos nary uzsitraukiau rustybe,susirado mane pavaduotoje ir siuntineja kas kelios dienos pas darbdavy ,jim nesvarbu kad neturiu kur net vaika palikti,nes pastoviai serga,ir darzeliai tik iki 5val dirba na gal ir iki 7val paliktai,bet liepa visai nedirbs nezinau kur as ji tureciau palikti ju manymu,taciau darbus siulo iki 21 val 22val.ne neatsizvelgia valandas ir naktinius siulo,nezinau kas cia do tvarkos,kazin kaip i tai vaiku teises gal zinote?ar gali darbo birza siuntineti pas darbdavius neatsizvelgdama darbo valandu ,ir kur tas vaikas bus, kaip ta mama dirbs.kam is vis tos darbo birzos tada reikalingos ,jaigu jiems svarbu tik tai kaip zmones ismesti ar pulti.kam jiems tos algos tada mokamos.as tai nesuprantu.naudojasi zmonemis juodai.gal zinote vaiku teisiu kokius istatymus ? ar darbo birza turi teise siuntineti bile kur ?as kovosiu del vaiko taipat.nu kaip jie sitaip gali,ka pasakai tai sako mums nesvarbu,tai ka jie ten veike.koks ju tikslas ten sedeti toje birzoje ir bile ka daryti.

Atsakyti

Saule (2010-12-26 16:21)

Skaudu girdèti,ko nèra as 2 metus buvau ragistruota darbo birzoj,bet niekas man nei cento nemokèjau,nes buvau katik baigus vidurine mokykla ir stazo neturèjau,o be patirties darbo rast negaliu

Atsakyti

ave (2010-04-16 09:01)

Labas visiems gal kas zinote kas bus kai bagsis supsidijos is darbo birzos ,ar atleidus is darbo vel tapus bedarbe gausiu kokias pasalpas,auginu du vaikus iki 8 metu.

Atsakyti

agne (2010-03-18 15:00)

rita (2010 03 18 14:55:44) rašė:
sveiki,pasakykite prasau is darzo birzos kokia menesio diena buna mokami pinegeliai(bedarbio pasalpa)aciu
man atrodo kad nuo 20d iki 26 dienos

Atsakyti

rita (2010-03-18 14:55)

sveiki,pasakykite prasau is darzo birzos kokia menesio diena buna mokami pinegeliai(bedarbio pasalpa)aciu

Atsakyti

fedia (2010-02-23 15:22)

darbo birža tai pavyzdys mūsų valstybės veidrodis kaip už šūdo malimą gauti atlyginimus

Atsakyti

henrikas (2010-02-23 15:12)

otai kam jums to darbo darbo anuo neversi tik kad dar užsimanysit atlyginimo o atlyginimas tai kvailių išmislas

Atsakyti

Siaip (2010-01-22 16:40)

O tu "dangau" gal juokui savo adresiuką įmesk. Susėstumėm visi čia diskutuojantys prie stalo ir į akis viska pasisakytumėm :). O tai kažkaip labai jau nebaudžiamas jauties už kitų įžeidinėjimus.

Atsakyti

RIMA (2010-01-22 15:27)

Ir beje dangau tu dangau kas tau sake kad as pisausi su bet kuo ar kuri kita mergina,as turejau vyra silpnakinkis pasirode ,kam man papildoma nasta meciau uzborto po 4 metu santuokos idiote tu,ir vaikas niekada nera kaltas del to,kas darosi jo gyvenime.IDIOTAS TU DANGAU IDIOTAS SMEGENU OPERACIJA PASIDARYK IR TIKRAI NEIZEIDINEK MERGYNU KAI NEZINAI ZMOGAUS JO GYVENIMO KAIP KAS.NES TIKRAI TADA IDEK FOTKE GAL KADA MASINA PESCIUJU PEREJOJ PERLESIU NUOKRUSA TU ,NEDADARE TAVES TEVELIAI PROTO PRASME,BENDRAUT NEISMOKE TAKTISKAI,DAR KITUS AUKLEJA VAIKAS

Atsakyti

RIMA (2010-01-22 15:15)

to dangus (2010 01 22 13:25:35) rašė:
dangus (2010 01 12 19:19:03) rašė:
masene (2010 01 12 18:56:33) rašė:
vikis (2009 12 09 14:26:40) rašė:
darbdavys (2009 07 11 13:03:05) rašė:
tiginiai, nemoka jums darbo birza ir gerai daro,lodoriai erkes jus esate apipylei ir uzdegiai cypkit
linkiu tau prarast darba ir pabadaut tada suprasi kai ka pasiputes asilas esi .


tu turbut nežinai kaip jaustis motinai, kai jos tryju metu dukryte prašo mesites o tu neturi iž ka nusipirkti jai tos mesites. kai nueini del darbo o tau pasako i akys kad su tavim daug problemu, nes turi maža vaika o vaikai dažnai serga. nueini i birža o ten jem rupi kaip greiciau atsikratiti taves.TAU,viki, iš visos širdes linkiu patirti tai. kad suprastum,jog ir tau nevisada saule švies

kai kita karta pisies PAGALVOK, Ka PASAKYSI TAM VAIKIGALIUI, KURIS GIMS. Sakyk -
'"motina durna, nes nieko nebaigusi, tik p***is moka, proto neturi, tai ko tu nori? Valgyt? Apseisi. :D:D "
taip kad pati durna, tai ko tada kalti kiti? :D
paprasyk ko nors ,kad tave parurytu,mazu protas atsoks i vieta,jau visus uzknysai,koks esi gudrus kai niekas negali taves pasiekt:)
NEZINAU KAS CIA TAS DARBDAVIU UZSIVADYNES,BET DABAR NET IR TOM KEKSEM DARBAS SUNKUS,NEBELABAI KAS BE GALI ISTOKIU NEDAPISTU DARBDAVIU IR TAI SAU LEIST APIE EILINIUS ISVIS NEKALBU.Zinot man regis kad susirasineju su vaikais,tusciai kalbet pavargau,kalti visi del to kas dabar darosi su darbdaveis ir darbais.Padaveja dirbdama ANKSCIAU SAU GALEJAU LEISTI TIKRAI DAUG KA SAU,DABAR TOKIO DARBO GAUT NET NEGALIU SU PATIRTIM,ELITA APTARNAUDAVAU,BANKETAI FURSETAI,ISSILAVINIMAS PILNAS VIDURINIS ,KTU VERSLO ADMINISTRAVIMAS,ANTRA SPEC KIRPEJA MANIKIURININKE IR VSIO ZMONES NETURI PINIGU PELNO NERA.VISIEMS SUNKU DABAR,BET KAD CIA TOKIUS DALYKUS DAROT IR VIENI ANT KITU VAROT TAI ZEMIAU NIEKO NERA.o dangus tegul eina i dangu i dek savo foto dangau gal kada gatvej su plyta prasilenksi.:-)

Atsakyti

RIMA (2010-01-22 15:01)

RIMA (2010 01 22 14:55:41) rašė:
rima (2010 01 22 14:24:02) rašė:
dangus (2009 07 17 16:10:22) rašė:
va būtent, kad statistiką žinau, kas "stovi" darbo biržoje ir su kokiu išsilavinimu ir dar su kokiu STAŽU. taip kad nereikia lia lia... šūdas buvai, šūdas ir liksi - bemokslis ir bėgiojantis per 20 darbų. Įdomu tik, kodėl tie ale bedarbiai taip aršiai kovoja ne už DARBĄ, o už pašalpą? ogo todėl, kad jie tinginiai, bemoksliai kvailiai. darbo yra pilna, tik va proto tam darbui neužtenka.
Bedarbiais tampa mieloji SUPYKUSIOJI nebutinai tinginiai,tampa ir tie kurie turi gerus issilavinimus ir tie kurie isdirba vienoje vietoje daug metu ir tikrai atleidzia ne del pensijinio amziaus.Galu gale kaip motinai vienai auginanciai vaika issilaikyti su 800 lt ir dar plius nuomuotis buta,ka patartum gudruole.Gerai jai pati uzdirbi gerai normalei dziugu tikrai,bet nereikia smergti visu likusiu be darbo,taip yra ir tokiu kurie tik naudojasi tuo,bet yra ir tokiu kurie,bent kuriam laikui neturi kitos iseities.Ir jei jau tokia protinga nesimetikit tokiais zodziais,snukys(beje ji tik gyvuliai turi),deginti ir t.t.Beje niekada neatsisakyk ubago lazdos nes ji turi du galus!!!!!!!!!
Proto aisku vieni turi maziau kiti daugiau,vieni issilavine ir tikrai gerai issilavine,okiti ne.Daug pazystu jaunu perspektyviu teisininku,direktoriu,SU VERSLO PRADMENIMIS KURIE CIA NEREIKALINGI ir tikrai vadovavusiu atsakingam geram versle ir protu pasiziminciu IR TIKRAI VISKAS GERAI BUVO IKI TOL KOL VIENAS IS VIRSININKU SUNELIU NETEKO DARBO BEJE PO KO SIE DRAUGAI BUVO ATLEISTI,O TAS SNARGLIU ATSISEDO JO VIETOJ BE ISSILAVINIMO,BE NIEKO,TAI KAS LIEKA TIK BEDARBIU TAPTI!!!!!!!! .Tapo nebereikalingi istoja i birzas nu kas tos ismokos ,jei jiems darbo neturi ka pasiulyti mieloje LIETUVELEI,isvyksta musu bokstai,ISVYKSTA TEN IR PATENKINTI BENT NEBEVARGSTA.TAIP AR ANAIP?????????O POTO DAR KLAUSIA A KODEL ISVAZIUOJA,A KODEL?!!!IDIOTAI IR lieka tose darbo vietose pasipute egoistai itakingu teveliu vaikuciai,be pazinciu dabar net valytoja negali rasti darbo.Pati dar pries stojant i birza d pusmeti verciausi pasitaikanciais darbais ar prekybos centre. Sveikata susivariau,dabar i daug fizinio darbo reikalaujancia vieta grieztai uzdrausta man eiti,KAM DABAR REIKALINGAS TOKS ZMOGUS MOTERIS KURI ANKSCIAU NIEKADA NESISKUSDAVO NIEKUO TAPO NIEKAM NEREIKALINGA,O DARBDAVYS NET ACIU NEPASAKO!!!!!!!ir ka dabar,o kodel tu teveliu su pazintimis vaikuciai nedirba tokiu daru,atsakymas elementariausias sunku bus atzaleliai . Tai eina tokie kaip as paprasti uz suknista minimuma ,eda sau sveikata dar ESANT jauniems,ir tik tam kad darbdavys pasakytu ate po triju men., ir netodel,kad blogai dirbi ,o taupimo sumetimais.Per ta pusmeti tiek atsimeciau darbuose,kad neliko nieko kita kaip tik eiti i birza pavargau fiziskai ir moraliskai,kovok nekovojas uz tuos darbus,SUNS BALSAS I DANGU NEINA ,LIKTUM NET IR TAM SUNKIAM DARBE,BET NET IR TEN TU LAIKINAS SVECIAS ,ar tai gerai kai darbdavys tavim naudojasi ir visada pirmas klausimas,ar stovi birzoi ir ar gausiu ismokas is jos uz tave.Daug mano draugu butent per sias ismokas gavo darbus ,tuos varganus darbus ,bet tik tiem trims menesems kol gauna ismokas ,o paskui ate!!!!!!!!!
DARBDAVEI TAIS BEDARBIAIS IR PENISI ,NES TIK JIE IRLIKE JIEMS TAI DARBDAVEI YRA SIURBELES ISNAUDOJA BEDARBIUS.EMIGRUOJA ZMONES SEIMOMIS PO KIEK LAIKO JEI NIEKAS NESIKEIS NEBELIKS IR TU JAUNU IR KUO NAUDOTIS ,KVAILIU NEBELIKS,TIK SENI IR TIEMS KURIE BENT KAZKA DAR TURI.

Atsakyti

RIMA (2010-01-22 14:55)

rima (2010 01 22 14:24:02) rašė:
dangus (2009 07 17 16:10:22) rašė:
va būtent, kad statistiką žinau, kas "stovi" darbo biržoje ir su kokiu išsilavinimu ir dar su kokiu STAŽU. taip kad nereikia lia lia... šūdas buvai, šūdas ir liksi - bemokslis ir bėgiojantis per 20 darbų. Įdomu tik, kodėl tie ale bedarbiai taip aršiai kovoja ne už DARBĄ, o už pašalpą? ogo todėl, kad jie tinginiai, bemoksliai kvailiai. darbo yra pilna, tik va proto tam darbui neužtenka.
Bedarbiais tampa mieloji SUPYKUSIOJI nebutinai tinginiai,tampa ir tie kurie turi gerus issilavinimus ir tie kurie isdirba vienoje vietoje daug metu ir tikrai atleidzia ne del pensijinio amziaus.Galu gale kaip motinai vienai auginanciai vaika issilaikyti su 800 lt ir dar plius nuomuotis buta,ka patartum gudruole.Gerai jai pati uzdirbi gerai normalei dziugu tikrai,bet nereikia smergti visu likusiu be darbo,taip yra ir tokiu kurie tik naudojasi tuo,bet yra ir tokiu kurie,bent kuriam laikui neturi kitos iseities.Ir jei jau tokia protinga nesimetikit tokiais zodziais,snukys(beje ji tik gyvuliai turi),deginti ir t.t.Beje niekada neatsisakyk ubago lazdos nes ji turi du galus!!!!!!!!!
Proto aisku vieni turi maziau kiti daugiau,vieni issilavine ir tikrai gerai issilavine,okiti ne.Daug pazystu jaunu perspektyviu teisininku,direktoriu,SU VERSLO PRADMENIMIS KURIE CIA NEREIKALINGI ir tikrai vadovavusiu atsakingam geram versle ir protu pasiziminciu IR TIKRAI VISKAS GERAI BUVO IKI TOL KOL VIENAS IS VIRSININKU SUNELIU NETEKO DARBO BEJE PO KO SIE DRAUGAI BUVO ATLEISTI,O TAS SNARGLIU ATSISEDO JO VIETOJ BE ISSILAVINIMO,BE NIEKO,TAI KAS LIEKA TIK BEDARBIU TAPTI!!!!!!!! .Tapo nebereikalingi istoja i birzas nu kas tos ismokos ,jei jiems darbo neturi ka pasiulyti mieloje LIETUVELEI,isvyksta musu bokstai,ISVYKSTA TEN IR PATENKINTI BENT NEBEVARGSTA.TAIP AR ANAIP?????????O POTO DAR KLAUSIA A KODEL ISVAZIUOJA,A KODEL?!!!IDIOTAI IR lieka tose darbo vietose pasipute egoistai itakingu teveliu vaikuciai,be pazinciu dabar net valytoja negali rasti darbo.Pati dar pries stojant i birza d pusmeti verciausi pasitaikanciais darbais ar prekybos centre. Sveikata susivariau,dabar i daug fizinio darbo reikalaujancia vieta grieztai uzdrausta man eiti,KAM DABAR REIKALINGAS TOKS ZMOGUS MOTERIS KURI ANKSCIAU NIEKADA NESISKUSDAVO NIEKUO TAPO NIEKAM NEREIKALINGA,O DARBDAVYS NET ACIU NEPASAKO!!!!!!!ir ka dabar,o kodel tu teveliu su pazintimis vaikuciai nedirba tokiu daru,atsakymas elementariausias sunku bus atzaleliai . Tai eina tokie kaip as paprasti uz suknista minimuma ,eda sau sveikata dar ESANT jauniems,ir tik tam kad darbdavys pasakytu ate po triju men., ir netodel,kad blogai dirbi ,o taupimo sumetimais.Per ta pusmeti tiek atsimeciau darbuose,kad neliko nieko kita kaip tik eiti i birza pavargau fiziskai ir moraliskai,kovok nekovojas uz tuos darbus,SUNS BALSAS I DANGU NEINA ,LIKTUM NET IR TAM SUNKIAM DARBE,BET NET IR TEN TU LAIKINAS SVECIAS ,ar tai gerai kai darbdavys tavim naudojasi ir visada pirmas klausimas,ar stovi birzoi ir ar gausiu ismokas is jos uz tave.Daug mano draugu butent per sias ismokas gavo darbus ,tuos varganus darbus ,bet tik tiem trims menesems kol gauna ismokas ,o paskui ate!!!!!!!!!

Atsakyti

RIMA (2010-01-22 14:52)

rima (2010 01 22 14:24:02) rašė:
dangus (2009 07 17 16:10:22) rašė:
va būtent, kad statistiką žinau, kas "stovi" darbo biržoje ir su kokiu išsilavinimu ir dar su kokiu STAŽU. taip kad nereikia lia lia... šūdas buvai, šūdas ir liksi - bemokslis ir bėgiojantis per 20 darbų. Įdomu tik, kodėl tie ale bedarbiai taip aršiai kovoja ne už DARBĄ, o už pašalpą? ogo todėl, kad jie tinginiai, bemoksliai kvailiai. darbo yra pilna, tik va proto tam darbui neužtenka.
Bedarbiais tampa mieloji SUPYKUSIOJI nebutinai tinginiai,tampa ir tie kurie turi gerus issilavinimus ir tie kurie isdirba vienoje vietoje daug metu ir tikrai atleidzia ne del pensijinio amziaus.Galu gale kaip motinai vienai auginanciai vaika issilaikyti su 800 lt ir dar plius nuomuotis buta,ka patartum gudruole.Gerai jai pati uzdirbi gerai normalei dziugu tikrai,bet nereikia smergti visu likusiu be darbo,taip yra ir tokiu kurie tik naudojasi tuo,bet yra ir tokiu kurie,bent kuriam laikui neturi kitos iseities.Ir jei jau tokia protinga nesimetikit tokiais zodziais,snukys(beje ji tik gyvuliai turi),deginti ir t.t.Beje niekada neatsisakyk ubago lazdos nes ji turi du galus!!!!!!!!!
Proto aisku vieni turi maziau kiti daugiau,vieni issilavine ir tikrai gerai issilavine,okiti ne.Daug pazystu jaunu perspektyviu teisininku,direktoriu,SU VERSLO PRADMENIMIS KURIE CIA NEREIKALINGI ir tikrai vadovavusiu atsakingam geram versle ir protu pasiziminciu IR TIKRAI VISKAS GERAI BUVO IKI TOL KOL VIENAS IS VIRSININKU SUNELIU NETEKO DARBO BEJE PO KO SIE DRAUGAI BUVO ATLEISTI,O TAS SNARGLIU ATSISEDO JO VIETOJ BE ISSILAVINIMO,BE NIEKO,TAI KAS LIEKA TIK BEDARBIU TAPTI!!!!!!!! .Tapo nebereikalingi istoja i birzas nu kas tos ismokos ,jei jiems darbo neturi ka pasiulyti mieloje LIETUVELEI,isvyksta musu bokstai,ISVYKSTA TEN IR PATENKINTI BENT NEBEVARGSTA.TAIP AR ANAIP?????????O POTO DAR KLAUSIA A KODEL ISVAZIUOJA,A KODEL?!!!IDIOTAI IR lieka tose darbo vietose pasipute egoistai itakingu teveliu vaikuciai,be pazinciu dabar net valytoja negali rasti darbo.Pati dar pries stojant i birza d pusmeti verciausi pasitaikanciais darbais ar prekybos centre. Sveikata susivariau,dabar i daug fizinio darbo reikalaujancia vieta grieztai uzdrausta man eiti,KAM DABAR REIKALINGAS TOKS ZMOGUS MOTERIS KURI ANKSCIAU NIEKADA NESISKUSDAVO NIEKUO TAPO NIEKAM NEREIKALINGA,O DARBDAVYS NET ACIU NEPASAKO!!!!!!!ir ka dabar,o kodel tu teveliu su pazintimis vaikuciai nedirba tokiu daru,atsakymas elementariausias sunku bus atzaleliai . Tai eina tokie kaip as paprasti uz suknista minimuma ,eda sau sveikata dar ESANT jauniems,ir tik tam kad darbdavys pasakytu ate po triju men., ir netodel,kad blogai dirbi ,o taupimo sumetimais.Per ta pusmeti tiek atsimeciau darbuose,kad neliko nieko kita kaip tik eiti i birza pavargau fiziskai ir moraliskai,kovok nekovojas uz tuos darbus,SUNS BALSAS I DANGU NEINA ,LIKTUM NET IR TAM SUNKIAM DARBE,BET NET IR TEN TU LAIKINAS SVECIAS ,ar tai gerai kai darbdavys tavim naudojasi ir visada pirmas klausimas,ar stovi birzoi ir ar gausiu ismokas is jos uz tave.Daug mano draugu butent per sias ismokas gavo darbus ,tuos varganus darbus ,bet tik tiem trims menesems kol gauna ismokas ,o paskui ate!!!!!!!!!

Atsakyti

rima (2010-01-22 14:24)

dangus (2009 07 17 16:10:22) rašė:
va būtent, kad statistiką žinau, kas "stovi" darbo biržoje ir su kokiu išsilavinimu ir dar su kokiu STAŽU. taip kad nereikia lia lia... šūdas buvai, šūdas ir liksi - bemokslis ir bėgiojantis per 20 darbų. Įdomu tik, kodėl tie ale bedarbiai taip aršiai kovoja ne už DARBĄ, o už pašalpą? ogo todėl, kad jie tinginiai, bemoksliai kvailiai. darbo yra pilna, tik va proto tam darbui neužtenka.
Bedarbiais tampa mieloji SUPYKUSIOJI nebutinai tinginiai,tampa ir tie kurie turi gerus issilavinimus ir tie kurie isdirba vienoje vietoje daug metu ir tikrai atleidzia ne del pensijinio amziaus.Galu gale kaip motinai vienai auginanciai vaika issilaikyti su 800 lt ir dar plius nuomuotis buta,ka patartum gudruole.Gerai jai pati uzdirbi gerai normalei dziugu tikrai,bet nereikia smergti visu likusiu be darbo,taip yra ir tokiu kurie tik naudojasi tuo,bet yra ir tokiu kurie,bent kuriam laikui neturi kitos iseities.Ir jei jau tokia protinga nesimetikit tokiais zodziais,snukys(beje ji tik gyvuliai turi),deginti ir t.t.Beje niekada neatsisakyk ubago lazdos nes ji turi du galus!!!!!!!!!

Atsakyti

to dangus (2010-01-22 13:25)

dangus (2010 01 12 19:19:03) rašė:
masene (2010 01 12 18:56:33) rašė:
vikis (2009 12 09 14:26:40) rašė:
darbdavys (2009 07 11 13:03:05) rašė:
tiginiai, nemoka jums darbo birza ir gerai daro,lodoriai erkes jus esate apipylei ir uzdegiai cypkit
linkiu tau prarast darba ir pabadaut tada suprasi kai ka pasiputes asilas esi .


tu turbut nežinai kaip jaustis motinai, kai jos tryju metu dukryte prašo mesites o tu neturi iž ka nusipirkti jai tos mesites. kai nueini del darbo o tau pasako i akys kad su tavim daug problemu, nes turi maža vaika o vaikai dažnai serga. nueini i birža o ten jem rupi kaip greiciau atsikratiti taves.TAU,viki, iš visos širdes linkiu patirti tai. kad suprastum,jog ir tau nevisada saule švies

kai kita karta pisies PAGALVOK, Ka PASAKYSI TAM VAIKIGALIUI, KURIS GIMS. Sakyk -
'"motina durna, nes nieko nebaigusi, tik p***is moka, proto neturi, tai ko tu nori? Valgyt? Apseisi. :D:D "
taip kad pati durna, tai ko tada kalti kiti? :D
paprasyk ko nors ,kad tave parurytu,mazu protas atsoks i vieta,jau visus uzknysai,koks esi gudrus kai niekas negali taves pasiekt:)

Atsakyti

dangus (2010-01-12 19:19)

masene (2010 01 12 18:56:33) rašė:
vikis (2009 12 09 14:26:40) rašė:
darbdavys (2009 07 11 13:03:05) rašė:
tiginiai, nemoka jums darbo birza ir gerai daro,lodoriai erkes jus esate apipylei ir uzdegiai cypkit
linkiu tau prarast darba ir pabadaut tada suprasi kai ka pasiputes asilas esi .


tu turbut nežinai kaip jaustis motinai, kai jos tryju metu dukryte prašo mesites o tu neturi iž ka nusipirkti jai tos mesites. kai nueini del darbo o tau pasako i akys kad su tavim daug problemu, nes turi maža vaika o vaikai dažnai serga. nueini i birža o ten jem rupi kaip greiciau atsikratiti taves.TAU,viki, iš visos širdes linkiu patirti tai. kad suprastum,jog ir tau nevisada saule švies

kai kita karta pisies PAGALVOK, Ka PASAKYSI TAM VAIKIGALIUI, KURIS GIMS. Sakyk -
'"motina durna, nes nieko nebaigusi, tik p***is moka, proto neturi, tai ko tu nori? Valgyt? Apseisi. :D:D "
taip kad pati durna, tai ko tada kalti kiti? :D

Atsakyti

masene (2010-01-12 18:56)

vikis (2009 12 09 14:26:40) rašė:
darbdavys (2009 07 11 13:03:05) rašė:
tiginiai, nemoka jums darbo birza ir gerai daro,lodoriai erkes jus esate apipylei ir uzdegiai cypkit
linkiu tau prarast darba ir pabadaut tada suprasi kai ka pasiputes asilas esi .


tu turbut nežinai kaip jaustis motinai, kai jos tryju metu dukryte prašo mesites o tu neturi iž ka nusipirkti jai tos mesites. kai nueini del darbo o tau pasako i akys kad su tavim daug problemu, nes turi maža vaika o vaikai dažnai serga. nueini i birža o ten jem rupi kaip greiciau atsikratiti taves.TAU,viki, iš visos širdes linkiu patirti tai. kad suprastum,jog ir tau nevisada saule švies

Atsakyti

vikis (2009-12-09 14:26)

darbdavys (2009 07 11 13:03:05) rašė:
tiginiai, nemoka jums darbo birza ir gerai daro,lodoriai erkes jus esate apipylei ir uzdegiai cypkit
linkiu tau prarast darba ir pabadaut tada suprasi kai ka pasiputes asilas esi .


Atsakyti

tina (2009-11-03 14:51)

vargsai nelaimingi vaikai....

Atsakyti

  1   |   2   |   3   |   4   |   5   |  ...

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą