Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

wongaloans (Šiandien 01:24)

Wonga PASKOLOS UAB
*********************************** *************** ***************************************

Wonga PASKOLOS UAB
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Registracija ( XWQ2415 ) . ---- N122114 .
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Įmonės Susisiekti EMAIL--wongaloans3@gmail.com arba wonga.loans @ hotmail.com
Registracija ( XTJ01H0393X )
************************************* ************* ****************************************
(**** Šūkis ****)
*********** Suteikti viltįHopeless , padėti bejėgis Ir Hap Norėdami Nelaimingas ***********
*************************** *********************** ****************************************
Wonga PASKOLOS UAB šiuo metu siūlo paskolą visuomenei
@Prieinamą palūkanų norma 3 %. Ši paskola kompanija yra viena iš teisėto patvirtino Vyriausybė
sparčiai augantis paskolų kompanija, , IT veiklos ekrano skirtumo ..

Dabar , Ar jūs finansiškai dideles ? Ar jums reikia paskolos skubiai išspręsti visas sąskaitas ir gyventi
nuostabus gyvenimas , kad jūs kada nors svajojo ? Ar turite blogą kredito? Ar u nemigo naktų
dėl nepakankamų fondo ? Ar jums buvo atmestas nuolat jūsų banko ? Jūsų sprendimas yra čia
Galite susisiekti ir atlikti tolesnius tyrimus apie tai, kaip ši paskola gali būti gauti raštu
čia nurodyta { wongaloans3@gmail.com }

*********************************** *************** ****************************************
Yra tipų paskolos pasiūlymas
*************************** *********************** ****************************************
1 ) paskolų studijoms .
2 ) nekilnojamojo turto plėtros Paskolos
3 ) Būsto paskolos
4 ) Įmonės paskola
5 ) žemės ūkio įranga Paskolos
6 ) Verslo paskolos
7 ) Kelionės Paskolos
8 ) Automobilių Paskolos

KAIP aš gavau mano paskolos suma nuo $ 100,000.00 dolerių iš virpesius ietis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

IKI

Kaip iki elgiasi su neščiomis

parašė: Kristina | 2008-01-31

Darbdaviai komentarai (11)

Lietuvos zmogus jokiu teisiu neturi.Dirbau IKI parduotuveje.darbas tikrai daug jegu reikalaujantis,nes teko daug darbu nudirbt.buvau nescia ir noredama,kad darbdave sumazintu kruvi atnesiau is gydytoju jai pazyma apie nestuma.pagal istatymus darbdave privalejo sumazint man darno kruvi ar darbo valandas. Bet to nebuvo. darbdave pasake"nestumas ne invalidumas".tad jokiu lengvatu nesulaukiau.tekdavo tampyt sunkias dezes.o ar normalu nesciai sitaip tampytis?IKi valdzios nuomone tai yra visiskai normalu ir sveikatinga..taigi kraciau kraciau ta savo vis didejanti pilva,laksciau darbe be atodusio,be jokiu poilsio ko pasekoje 23 nestumo savaite ivyko persileidimas. esu isitikinus,kad tai butent nuo tokio nenormaliai sunkaus darbo.bet niekas man negali padet.Nei Sveikatos apsaugos ministerija nei darbo inspekcija niekuo nepadeda.jie pripazysta,kad man nebuvo nestumo metu sudarytos tinkamos darbo salygos,kad apsaugot save ir savo vaika nuo pavojingu veiksniu.jie tai pripazista.taciau jie sako,kad negali nustatyt sasajinio rysio tarp ivykusios nelaimes ir netinkamu darbo salygu.tai kas tada tai gali?niekas Lietuvoj zmogaus negina.

Komentarai (11)

... (2009-06-28 00:05)

as suprantu ,kad labai sunku netekus vaikelio, nu bet tavo protas!!! tai tuo metu kai liepe tampyt tas dezes reikejo ir uzsiundyt kokia nors inspekcija ar pan. bet juk turi savogalva, buciau as nescia nieks manes nenuvarytu tampyt ko nors. galbut dar reikejo viena pazyma ar rasteli nuo savo gydytojo atnest, kad toks darbas pavojingas tau ir tavo mazyliui..manau tai bus gera pamoka ateiciai. labai skaudi ir sunki, bet gera, manau ne tau vienai. tai tik irodymas kad nesciajai negalima daryti tokiu dalyku ir joms turi buti taikomos lengvatos.!

Atsakyti

As (2008-02-19 15:32)

Bet moterie moterie,kaip taip saves nesaugot????????????? Kodel tampei tas dezes??Ka negalejai pasiimt biliotenio,jei sitaip elgiasi,arba tiesiog iseiti is darbo???Suprantu,darbai siais laikais nesimeto,o ypac Lietuvoje,darbdaviai nesiskaito su niekuo,bet kas tave labiau pasaugos,jei ne pati save.......Bet sveikatos irgi nenusipirksi,kai jos nebebus,o dar kalba eina apie mazyti nekalta vaikeli...Ziauru..

Atsakyti

Keidžas (2008-02-18 19:24)

Dabar jau šaukštai po pietų, o vat kai tau po pažymos atnešimo atsisakė keisti darbo sąlygas, reikėjo drasiai kviestis Valstybinę darbo inspekciją. Tada būtų juos ten papurte, o dabar tai jau nebeeikvok laiko ir pastangų kažką prisiteisti, teisiškai tai nebeįmanoma...

Atsakyti

povilas (2008-02-14 12:02)

Na manau "Iki" pasielgė nehumaniškai, tačiau pati galėjai susiprasti kad tokie darbai pakenks, matyt tiek terupėjo kūdikis ir pačios sveikata.

Atsakyti

maja (2008-02-13 17:02)

darbas prekybos centre ir nestumas visiskai nesuderinama! jeigu tik imanoma reikia mest toki darba jei nescia... as nenescia dirbau ir tai jau bloga darosi prisimint XP

Atsakyti

grigas (2008-02-13 13:57)

patvirtinu-IKI tinkle tai jau ne pirmas toks atvejis.Mano sesers graudi epopeja.Man tik ydomu,kaip tos "bobos",kurios gali taip uzsibiurorokratinti-jaustusi pacios budamos nescios.Manot ,vargtu?Aisku ne.

Atsakyti

viktorija (2008-02-12 12:57)

Autoriui "..." siulyciau giliai ir ilgai uzsiciaupt. matosi jog seimos neturi arba zmonos nelabai per nestuma priziurejai. nescioji tai toks trapus asmuo, apie gyvybe pilvelyje as net nekalbu. slyksti visuomene LIETUVOJ

Atsakyti

viktorija (2008-02-12 12:54)

klausyk, paduok sita istaiga i teisma. reikia kazkada imtis ir tokiu priemoniu. as tavo vietoj buciau pasiutus iki isprotejimo. i TVpagalba skambinus ar pan. Juk taip negalima. tuose prekybos centruose ne su viena nestuke taip elgiasi.

Atsakyti

Stepan (2008-02-10 02:37)

Uzjauciu del persileidimo. Be abejo sunkus darbas ir del to išgyvenamas stresas labai įtakoja neštumui - tai vieas iš pagrindinių faktorių persileidimui. O tam komentatoriui "..." kuris pasisake prieš mane noriu pasakyti:"Dėl tokių ASILŲ kaip tu ir vyksta tokie dalykai, kai galvoji tik apie save abra apie savo bizni. Matit tas IKI vadovas buvo vienas iš tokiu kaip tu"

Atsakyti

... (2008-02-04 21:52)

da o paciai proto neuztenka nenesiot sunkumu.... nevisada reik kaltint kitus, jei pats nemastai.... nebutum tampius gal niekas ir nebutu ieko peraug sake, o jei dirbi ir tampai vadinasi gali.....dabar ne tie laikai kai tave puola , gina.. nenes pasedek pailsek...... dabar pats kovoji uz save. uzjauciu del persileidimo... bet kita syk pamastyk sav galva...ir kovok uz save...

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!