Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Pasigilinus (Šiandien 10:15)

matyti, kad "Bonus Pons" nieko nei pirko Lietuvoje, nei pardavė, nei bendravo su Lietuvos taip vadinamais "pirk parduok" didmenininkais, todėl visokio plauko Tomams kenkti net negalėjo. Bet Tomas greičiausiai vienos iš prekybinių kontorėlių vadybininkas, kuriam nenusisekė karjeroje, tai dabar ieško kaltų ir mielai "prikakos ant kilimėlio prie durų" :) nevykėlis ir tiek.

Nors tai nesusiję su skundo esme. O skundo esmė yra štai šitas veikėjas http://www.delfi.lt/verslas/verslas/liet uvio-isradimai-busto-saugumui.d?id=58661 769

Jo foto prisegta. Jis gamima ne tik kad kokybės, bet sveiko proto neatitinaknčius gaminius ir dėka savo gebėjimo pakalbėti ir įtikinti, parduoda naiviems ir godiems rangovams savo garaže sukaltą šlamštą. Todėl vertėtų ne tik pasidomėti jo daiktų kokybe, konstrukcijos ypatumais, bet ir bendrai asmeniu bei jo įmonių įstorijom - kiek jų jau bakrutuoja, kiek yra pristeigta naujų, kokie ieškiniai jam iškelti, kokie vartotojų, per klaidą pirkusių jo niekalus atsiliepimai. Verta apsilankyti Kauno Žalgirio arenoje ir pamatyti tą gaminį, kuriuo "Wallux Godram Group" (ar kaip jis ten dabar jau vadinasi) giriasi kaip didžiausiu laimėjimu. Verta pabendrauti su atsakingu tos Arenos asmeniu apie Ramuną Stankevičių ir ilga bendradarbiavimo su juo istoriją. Tik visai kvaili ir abejingi savo užsakovams rangovai gali nekreipti dėmesio į tokius faktus. Beje vien įmonės pavadinimas ko vertas - garažinių meistrų įmonių grupė, ne šiaip sau...

Beckerwalls (beckerwalls.com) atsotvai (jų ne vienas) kalbėjo visišką tiesą apie Ramūno Stankevičiaus "Wallux Godram Group" gaminamą šlamštą.

Atsargiai, šmeižikas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Tele2 Pildyk

Tele2 - turbūt klientų engimo lyderis Lietuvoje !

parašė: Saulius | Vilniaus r. | 2012-04-21

Mobilaus ryšio operatoriai komentarai (15) Tele2 - turbūt klientų engimo lyderis Lietuvoje !

Naudojuosi TELE2 Pildyk paslaugomis jau daug metų. Ryšys, žinoma, ne per geriausias, bet pigu kuomet dauguma draugų ir pažįstamų taip pat naudojasi jų paslaugomis. Visada užsisakydavau planą SM (t. y. planas vis su kintančia/nepastovia kaina, leidžiantis mėnesį nuo užsakymo dienos išsiųst tam tikrą kiekį SMS žinučių bei nemokamai skambinti kitiems TELE2 Pildyk vartotojams). Bet pastarąjį mėnesį operatorius, siekdamas pasipelnyti iš neapdairių vartotojų, įdiegė naujovę (nors paskambinus aiškina, jog ji buvo visada, tačiau tikrai nebuvo, per 5 metus aš ir mano draugai būtume pastebėję). Taigi naujovė tokia - jeigu sąskaitoje yra 0,00 lt (kitaip tariant, nėra nė cento) iš telefono negali siųsti žinučių ir skambint. Planas galioja, bet jis neteikia jokios naudos (rezervo palikt 0,01 lt, lito ar poros litų jie nesutinka, žinoma jiems tas nenaudinga). Taip pat kortelės galiojimo laikas sumažėja iki 80 dienų. Dažniausiai skambindavau iš TELE2 Pildyk kortelės TELE2 Pildyk vartotojams, o dabar turiu akylai sekti - neduok Dieve paskambinsiu į kitą numerį ir sąskaitą eilinį kartą suspenduos. Pildyti sąskaitą tenka po kelis kartus per savaitę, niekada nesu užtikrintas galėsiu kam nors prisiskambint ar nebe. Nebesinaudosiu daugiau TELE2 jokiomis paslaugomis, nepatariu to daryti ir kitiems, nes tai akivaizdžiai piktybinė vartotojams kompanija, siekianti bet kokiomis, netgi akivaizdžiai šlykščiomis, priemonėmis didinti klientams savo paslaugų perkamąją galią.

Komentarai (15)

- - - - (2013-05-12 17:45)

Nupirkom Pildyk SIM kortelę vaikui. Vos tik įjungėme šią kortelę pradėjo į šį numerį skambinti pagal skelbimus ir dieną ir naktį (nori pirkti, parduoda, išnuomoja arba išsinuomos ir t.t.). Įvedu šį tel.nr. į Google.lt ir išmeta daug įvairių skelbimų pagal kuriuos mums skambina. Kai pirkom kortelę tie skelbimai buvo mažiausia 10 mėn. senumo.

Atsakyti

Uogienė (2013-02-13 11:08)

Na, ir aš papuoliau su pildyk. Pasipildžiau sąskaitą 15 Lt, užsisakiau planą SM už 8,5 Lt ir po plano aktyvavymo už visas paslaugas, įskaitant ir tas, kurios turėjo būti nemokamos moku standartiniu tarifu. Paskambinau į klientų aptarnavimo skyrių, tai pasakė, kad pakentėčiau iki 5 darbo dienų, kol viską sutvarkys. Dabar jei noriu skambinti iš savo pildyk nr. turiu pasipildyti sąskaitą ir toliau mokėti už skambučius. Absurdas kažkoks!!!

Atsakyti

ex (2013-01-14 21:00)

Jau treti metai biteje, ir labai laimingas. Tele2 nesiulau niekam.

Atsakyti

mmm (2012-11-11 19:13)

Vytas (2012 11 10 17:16:50) rašė:
Palaikau cia tuos kurie nusivile Tele2 tinklu... Kiek ju beprasiau vien simboli idiegti vietoje pildyk simbolio, simboli Tele2, nes taip man geriau ir solidziau atrodo, bet kaip zirniais ji siena, jie tipo negali ir darosi juokinga, kad tokios smulkmenos tinklas padaryti negali savo klijentui ir prasoma buvo ne uz dika, o uz mokesti. Taip ir liko viskas, nes tai pagiru puodai ir nesugeba net padaryti suteikti tokia smulkmena, abonentus tik siulo, bet man jo nereikia, tai tikrai nusivyliau ju tinklu ir nera noro naudotis vien tik del simbolio... Pazadukai ir Melagiai... Vytas!
pederastai ir agrastai, tie bl-et pildyk ku-rvos rastai

Atsakyti

Vytas (2012-11-10 17:16)

Palaikau cia tuos kurie nusivile Tele2 tinklu... Kiek ju beprasiau vien simboli idiegti vietoje pildyk simbolio, simboli Tele2, nes taip man geriau ir solidziau atrodo, bet kaip zirniais ji siena, jie tipo negali ir darosi juokinga, kad tokios smulkmenos tinklas padaryti negali savo klijentui ir prasoma buvo ne uz dika, o uz mokesti. Taip ir liko viskas, nes tai pagiru puodai ir nesugeba net padaryti suteikti tokia smulkmena, abonentus tik siulo, bet man jo nereikia, tai tikrai nusivyliau ju tinklu ir nera noro naudotis vien tik del simbolio... Pazadukai ir Melagiai... Vytas!

Atsakyti

mmm (2012-10-05 19:48)

BLET TIE DUXAI P***rASTAI NX PILDYK SUDAI AGRASTAI NX!! k**vA KAS DIENA BLT SUPISTAI KELIA TAS JOBANAS KAINAS NX! VO TAU IR NEMOKAMA VASARA! BLT DBR N30 SU KODU NE 2LT, O 3! MYLIU NE 1LT, O 1,5! BLT VISKA SUMARMALEVOJO NX MAN! k**vA TAIP DARO, KAD PILDYTIS REIKTU NE PO 5LT, O PO 7LT! NE PO 7, O PO 10! BLT TUOJ REIKES ISVIS PO 20LT PILDYTIS, KAD UZSISAKYT KOKI PLANA IR INTIKA :

Atsakyti

apie tele2 (2012-07-23 23:07)

Pildyk buvo stiprus labas komkurentas, tacia pastaruoju metu vis daugiau jaunimo renkasi labas del vykdomu akciju, del isteigro labas paso, kuris duoda dideles nuolaidas i kina, koncertus, kitus renginius. Taip pat tele-2 isiule plana 750min IR 1000 SMS i visus tinklus, uz kuri plese po 35 Lt/men. Viena menesi man teko parasyti gan daug sms (~500) ir gana nemazai kalbejau, ko pasekoje gavau saskaita virsijancia 100 Lt, nors nei SMS nei minuciu nebuvau isnaudojusi, pasiskambinau i Tele2 kur man ,,maloniai" paaiskino, kad planas galioja TIK ARBA skambuciams ARBA SMS, o jei parasai bent 50 SMS, tai nebetenki nemokamu minuciu, kai paklausiau kur tai parasyta, atsake, kad jie turi teise taikyti apribojimus, kuriu sutartyje nera ivardyta. Gaila, bet daugiau neteko vrsyti sio skaiciaus ar virsyti nemokamas minutes, nes tele2 rysiu pasinaudojam tik retkarciais, o sutari nutraukti nesinori, nes reiktu jiems sumoketi netesybas ir kompensacija uz telefona, kuris jau moraliskai per 2 m. paseno, taciau kvailiai nepagalvoje pasiraseme 3 m. sutarti, tad dar teks gera pusmeti atkenteti, bet daugiau nezadam prasideti su tele2 kaip ir ko gero su kitomis Lt bendrovemis. Teks tapti jaunimo drauge ir naudotis labas, bent per 10 m nesusipratimu jokiu nera buve.

Atsakyti

zYGIS (2012-05-21 22:59)

Ei jus "Pildytojai" ,pasiimkit abonenta ir nebus bedu,o dabar vargstat kaip mazi vaikai,yra isklotines ir viskas matosi.

Atsakyti

jopre (2012-05-07 09:58)

perejau i bite ir lb zajb;]

Atsakyti

viki (2012-04-30 13:40)

O premijos isvis nebeskaiciuoja..
Maza to kad apskelbe kad premija liks tik 5ct, tai dabar savaite laiko isvis premija nesikaupia man, net po tuos 5 ct!!!
Kas per nesamone, draugas is amerikos skambina, moka tokis pinigus, o TELEDUKUI gaila net po 5ct premija skirti? 10metu pildyk paslaugom naudojuosi, bet matyt viskam viena diena ateina pabaiga...

Atsakyti

kestas (2012-04-25 21:58)

O man neseniai buvo stai tokia situacija,uzsisakiau nauja plana "visiems" uz 5 lt,ten gauni 170 berods min.i visus tinklus,neriboti sms tarp tele 2,ir i kitus tinklus ribojamos sms,Taigi man pasibaige saskaita iki 0,00 litu,kadangi neva i kita tinkla limita zinuciu isiunciau,ir uz kiekbiena papildoma zinute nuimdavo centus,nesuvokiu kokiu budu 0,00 saskaitoi,planas uzsakytas,galioja dar 20 dienu,o skambinti nemokamai nebegaliu i kitus tinklus,nors limitas minuciu virs 100,kadangi saskaitoi 0,00ct.reikia pildyt saskaita,ir tik tuomet aktyvuos man plana,kuri jau esu sumokejes ir uzsisakes,nebloga gudrybe sugalvota su naujuoju planu

Atsakyti

Rimvis (2012-04-25 14:50)

Tele2 melagiai !

Atsakyti

astarte (2012-04-23 22:25)

Sauliuk,atvesk.Patarciau placiau pasidometi paslaugu taisyklemis, o tada skusk.... su tuo tele2 viskas labai gerai.

Atsakyti

Arunas (2012-04-23 21:59)

hg (2012 04 23 21:13:02) rašė:
kokia nesamone ... koks cia vaikas parase?.. daug kalbi? paimk abonementa..
Aisku dabar tele2 sukciauja i menesi turi pildyti po 4 kartus nes negali paskambinti nei draugams nei kitiem nors turi plana su kureis gali nemokamai kalbetis su pildyk klijentais tai tegul paskelbia visiems kad zinotu o nemeluotu kad galima nemokamai uzsisakius kalbeti viena ar kita plana nebetikekit ju pasakom

Atsakyti

hg (2012-04-23 21:13)

kokia nesamone ... koks cia vaikas parase?.. daug kalbi? paimk abonementa..

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...

Įmonės "Gaudova" vadovas Dovidas Gaučys yra prasiskolines ir vengia grąžinti skolas, keičia telefono numerius, slapstosi. Būkit atsargūs.