Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Pasigilinus (Šiandien 10:15)

matyti, kad "Bonus Pons" nieko nei pirko Lietuvoje, nei pardavė, nei bendravo su Lietuvos taip vadinamais "pirk parduok" didmenininkais, todėl visokio plauko Tomams kenkti net negalėjo. Bet Tomas greičiausiai vienos iš prekybinių kontorėlių vadybininkas, kuriam nenusisekė karjeroje, tai dabar ieško kaltų ir mielai "prikakos ant kilimėlio prie durų" :) nevykėlis ir tiek.

Nors tai nesusiję su skundo esme. O skundo esmė yra štai šitas veikėjas http://www.delfi.lt/verslas/verslas/liet uvio-isradimai-busto-saugumui.d?id=58661 769

Jo foto prisegta. Jis gamima ne tik kad kokybės, bet sveiko proto neatitinaknčius gaminius ir dėka savo gebėjimo pakalbėti ir įtikinti, parduoda naiviems ir godiems rangovams savo garaže sukaltą šlamštą. Todėl vertėtų ne tik pasidomėti jo daiktų kokybe, konstrukcijos ypatumais, bet ir bendrai asmeniu bei jo įmonių įstorijom - kiek jų jau bakrutuoja, kiek yra pristeigta naujų, kokie ieškiniai jam iškelti, kokie vartotojų, per klaidą pirkusių jo niekalus atsiliepimai. Verta apsilankyti Kauno Žalgirio arenoje ir pamatyti tą gaminį, kuriuo "Wallux Godram Group" (ar kaip jis ten dabar jau vadinasi) giriasi kaip didžiausiu laimėjimu. Verta pabendrauti su atsakingu tos Arenos asmeniu apie Ramuną Stankevičių ir ilga bendradarbiavimo su juo istoriją. Tik visai kvaili ir abejingi savo užsakovams rangovai gali nekreipti dėmesio į tokius faktus. Beje vien įmonės pavadinimas ko vertas - garažinių meistrų įmonių grupė, ne šiaip sau...

Beckerwalls (beckerwalls.com) atsotvai (jų ne vienas) kalbėjo visišką tiesą apie Ramūno Stankevičiaus "Wallux Godram Group" gaminamą šlamštą.

Atsargiai, šmeižikas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

SAULĖTAS KAMPELIS, UAB NEMUNO ŽIBURIAI poilsio namai

Konkretus BARDAKAS

parašė: Inga | Švenčionių r. | 2012-04-30

Poilsio namai komentarai (1)

Siaubingai praeita wavara nepatiko! Labai apleista vieta pasidare, anksiau buwo labai grazu ir ramu, o praeitais metais teritorija priziurejo kazkokie bomzai! Vieta netwarkyta, numeriai smirdejo neswariais skudurais, nors kabejo taiisykles kuriuose buwo nurodyta KAD I TERITORIJA DRAUDZIAMA ATVEZTI GYVUNUS, zmones atwaziuodawo su jais, buwo mazu suniuku, bet buwo ir labai dideliu, be pawadeliu, agresyviu! Kiekviena diena istysa diena lojo, nakti uz sienos lojo, lauke suo buwo ikandes berniukui( 4metu), bet administracija nieko nepadare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Seimininke Tatjana dienas maiso, vietas painioja, ar tai kurcia, ar tai uzmirsti, laaaaaabai fleeeeegmatishka! Na zodziu, uz tokius pinigus tykrai ten waziuoti newerta !geriau i kitas salia esancias poilsio bazes.

Komentarai (1)

Oka (2012-04-30 14:33)

Siaubingai praeita wavara nepatiko! Labai apleista vieta pasidare, anksiau buwo labai grazu ir ramu, o praeitais metais teritorija priziurejo kazkokie bomzai! Vieta netwarkyta, numeriai smirdejo neswariais skudurais, nors kabejo taiisykles kuriuose buwo nurodyta KAD I TERITORIJA DRAUDZIAMA ATVEZTI GYVUNUS, zmones atwaziuodawo su jais, buwo mazu suniuku, bet buwo ir labai dideliu, be pawadeliu, agresyviu! Kiekviena diena istysa diena lojo, nakti uz sienos lojo, lauke suo buwo ikandes berniukui( 4metu), bet administracija nieko nepadare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Seimininke OLGA dienas maiso, vietas painioja, ar tai kurcia, ar tai uzmirsti, laaaaaabai fleeeeegmatishka! Na zodziu, uz tokius pinigus tykrai ten waziuoti newerta !geriau i kitas salia esancias poilsio bazes.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...

Įmonės "Gaudova" vadovas Dovidas Gaučys yra prasiskolines ir vengia grąžinti skolas, keičia telefono numerius, slapstosi. Būkit atsargūs.