Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Eglė Minkuvienė

Atsargiai, mėgstančioms papuošalus!

parašė: Buvusi klientė | Vilnius | 2012-06-29

Juvelyrai, laikrodininkai komentarai (1)

Įspėjame visas moteris mėgstančias papuošalus! Jewel Jazz dirbanti Eglė Minkuvienė ne tik veria ir taiso papuošalus, bet ir užsiima jų vagystėmis. Nunešus sutrūkusį vertingą perlų vėrinį taisymui, jį atsiėmus buvo pastebėta, kad vėrinyje kas antras perlas buvo pakeistas į netikrą. Skirtumas buvo akivaizdus, tad puolėme aiškintis tiesos. Deja, Eglė gynėsi visais įmanomais būdais, mėtė telefono ragelį, pareiškė, kad toje vietoje jau nebedirba ir dingo su visais perlais ir pinigais už vėrinio „taisymą“.  Būkite atsargios!

Komentarai (1)

JewelJazz Egle (2013-10-31 09:39)

ponia Nijole, as manau jums reikia psichiatro. ir as tikrai galiu uz toki smeizta paduoti i teisma. bet turiu vaiku,namus,veiklos ir man mano nervai svarbesni. yra daugybe zmoniu kurie patvirtins mano zodzius,kad esu geras saziningas zmogus. o administratoriai turetu susimastyti,galvodami apie savo reputacija. reikalauju istrinti situos baisius ir skaudzius zodzius.
pagarbiai,Egle.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com