Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

AIVARAS JUREVIČIUS ir SAMANTA DIKŠAITĖ - JUREVIČIENĖ

Piktybinis skolininkas AIVARAS JUREVIČIUS ir SAMANTA DIKŠAITĖ - JUREVIČIENĖ

parašė: Mindaugas | Šiauliai | 2012-07-15

Sukčiai komentarai

Piktybinis skolininkas AIVARAS JUREVIČIUS (gim. 1983.07.18) ir SAMANTA DIKŠAITĖ – JUREVIČIENĖ (gim. 1984.02.01). Buvo išsinuomotas butas, buvo padaryta žalos už beveik 8 tūkst. litų (nesumokėtas nuomos mokestis, komunaliniai, sugadintas turtas). Sutartis buvo sudaryta AIVARO JUREVIČIAUS vardu, bet kartu gyveno ir SAMANTA DIKŠAITĖ – JUREVIČIENĖ. Skola teismo buvo priteista iš A. JUREVIČIAUS, bet šis asmuo turi begalę vykdomųjų bylų pas antstolius priteistoms skoloms išieškoti ir yra beviltiškas skolininkas, nes oficialiai niekur nedirba ir neturi jokio turto, oficialiai išieškoti skolą iš šio asmens yra neįmanoma. AIVARAS JUREVIČIUS piktybiškai neapmoka susidariusios skolos pagal nuomos sutartį, todėl jei nenorite turėti problemų, neturėkite jokių sutartinių - piniginių santykių, kuriuos reglamentuoja Civilinis kodeksas, su šiuo įvardintu asmeniu.
Visus nukentėjusius nuo AIVARO JUREVIČIAUS nesąžiningumo prašau atsiliepti elektroniniu paštu, jei pavyks surinkti pakankamai įrodymų, jam bus iškelta baudžiamoji byla dėl sukčiavimo.
Kontaktai: mluksas@yahoo.com
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com