Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

www.pigu.lt

Nepatikima internetine parduotuve

parašė: pirkeja | Plungės r. | 2012-07-27

Internetinės parduotuvės komentarai (3)

 L.nusivyliau,buvo parasyta,kad prekes pristatys per 6-7 d.dienas,nesulaukus,paskambinau,pazadejo pristatyt sekancia diena,sekancia vel paskambinau,nukele i sekancia savaite,jei nenorit susigadinti nuotaikos,nepirkit ,nesilaiko savo pazadu.

Komentarai (3)

pirkejas (2012-09-21 16:42)

Taaip visiškai pritariu.Daug teko pirkti internetu, bet tokių nesąmonių ir nesusipratimų kaip su pigu.lt niekur nebuvo.
Pirkau 3d televizorių ir 3d akinius kartu. Jau praėjus numatytam pristatimo laikui, paskambino pasakė kad akinių dabar neturi, ir ar gali siųsti vien televizorių.Sutikau. Siuntinių tarnyba blūdijo kelias dienas kol mane namuose rado, pasirodo ponai nesiteikė užrašyti mano tel numerio. Atsiuntė vieną televizorių, tik sąskaita didesnė, pasirodo užmiršo išminusuoti akinius. Teko gražint. Po kelių dienų pagaliau gavau savo išsvajotą teliką su normalia sąskaita. Tiesa kurjeris labai džiaugėsi užtikęs manę namuose iš pirmo karto, nes telefono numerio vis vien neužrašė.
Nustebau tinklapyje pamatęs kad tie akiniai vistiek parduodadami(čia viskas vyko kai teliko pirmą kart laukiau).Pasiskambinau, patvirtino, užsisakiau.Pristatymas 9-11 d.d. Jau 14d.d. vis dar laukiu...
Apie žinutę: "atsiprašome, vėluosime" aš net nesvajoju. Šventai pasižadėjau sau daugiau šitoj, atsiprašant, "parduotuvėj" nebepirkti.

Atsakyti

gdg (2012-08-09 15:45)

tegul tada neskelbia, kad pristatys po tiek ar tiek dienu. Man irgi panasiai buvo,paskambinau ir paklausiau kodel turiu atsiimti preke po 2 svaiciu, jei ji yra sandely ir atsiimu pati? myke myke kol paaiskejo, kad prekes nera. Pasakiau, kad jei susirandu preke kitur- perkuosi, o ju prekes neatvaziuosiu atsiimt. Sms atsiunte gal jau kita diena, kad preke yra. Tiesiog nemegstu, kai zmogu mulkina.

Atsakyti

iii (2012-07-27 17:38)

Pristato tai ne jie, o visai kita firma, tad pigu.lt ne prie ko.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Jums turbtu daznai tenka su tuo susidurti ir ypatingai kaip moterys vairuoja... Kas jas uz vairo leidzia????

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com