Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

wongaloans (Šiandien 01:24)

Wonga PASKOLOS UAB
*********************************** *************** ***************************************

Wonga PASKOLOS UAB
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Registracija ( XWQ2415 ) . ---- N122114 .
Pagal Duomenų apsaugos įstatymą : Finansų ministerija
Įmonės Susisiekti EMAIL--wongaloans3@gmail.com arba wonga.loans @ hotmail.com
Registracija ( XTJ01H0393X )
************************************* ************* ****************************************
(**** Šūkis ****)
*********** Suteikti viltįHopeless , padėti bejėgis Ir Hap Norėdami Nelaimingas ***********
*************************** *********************** ****************************************
Wonga PASKOLOS UAB šiuo metu siūlo paskolą visuomenei
@Prieinamą palūkanų norma 3 %. Ši paskola kompanija yra viena iš teisėto patvirtino Vyriausybė
sparčiai augantis paskolų kompanija, , IT veiklos ekrano skirtumo ..

Dabar , Ar jūs finansiškai dideles ? Ar jums reikia paskolos skubiai išspręsti visas sąskaitas ir gyventi
nuostabus gyvenimas , kad jūs kada nors svajojo ? Ar turite blogą kredito? Ar u nemigo naktų
dėl nepakankamų fondo ? Ar jums buvo atmestas nuolat jūsų banko ? Jūsų sprendimas yra čia
Galite susisiekti ir atlikti tolesnius tyrimus apie tai, kaip ši paskola gali būti gauti raštu
čia nurodyta { wongaloans3@gmail.com }

*********************************** *************** ****************************************
Yra tipų paskolos pasiūlymas
*************************** *********************** ****************************************
1 ) paskolų studijoms .
2 ) nekilnojamojo turto plėtros Paskolos
3 ) Būsto paskolos
4 ) Įmonės paskola
5 ) žemės ūkio įranga Paskolos
6 ) Verslo paskolos
7 ) Kelionės Paskolos
8 ) Automobilių Paskolos

KAIP aš gavau mano paskolos suma nuo $ 100,000.00 dolerių iš virpesius ietis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

uab Alkodas ceburekine Oze

pasene ceburekai

parašė: adomas | Vilnius | 2013-01-02

Maitinimo įstaigos komentarai (6)

 Gruodzio 30 diena,Ozo prekybos centro 3 aukste isikurusioje ceburekineje pirkau du ceburekus su aviena.Tai zinote,kazkaip neitariau kad mesa sugedusi,galvojau kad avienos toks specifinis skonis.Suvalgiau,zinoma.Tai nakti teko kviesti greitaja ir daryti skrandzio plovima.Naujuosius teko sutikti badaujant,nes istiko stiprus skrandzio apsinuodijimas.Bukite atsargus su sia firma,nes jie daznai ir pardavimo vietas keicia,pasirodo.

Komentarai (6)

klijentas (2013-09-03 20:49)

nesuprantu aplamai kas jiems leidzia zmones nuodyti.Paulauskas serga zvyneline ir ceburiekus kepa

Atsakyti

asta (2013-01-03 20:14)

cia gerai dar raso kad pasene,is tiesu jau pasmirde buvo kai uzsisakiau karta Oze,norejosi kazka greitai uzkasti.Aliujus kaip smala varvejo nuo cebureko,ant tiek juodas kad tikrai pagalvojau kad koks specialus

Atsakyti

jolita (2013-01-03 10:42)

Sveiki.Pilnai pritariu lankytoju nuomonei,mano 7 metu dukrai teko paragauti,tai skrandyje is karto pakilo rugstingumas kuris tesiasi jau gera pusmeti.Norintiems suvalgyti skaniu cebureku siulyciau interneta pasiieskoti geru receptu ir issikepti patiems,svariame aliejuje,is tikros nepasvinkusios mesos.Maciau sios firmos numeri 860792227 skelbiasi kad supirkineja kritusius galvijus.

Atsakyti

irma (2013-01-02 21:02)

sveiki.Ju cechas buvo uzdarytas del antisanitariniu salygu.Peliu rado ir grybelio zidini.dabar prie Bezdoniu issinuomave buvusia ferma ir ten ruosiu pusfabrikacius,po to kepa ceburekineje pc Oze ir savanoriu prospekte dar.Jei matysite prie ceburieku nr 8607-92227 apeikite is tolo,jei nenorite apsinuodyti skrandziu

Atsakyti

jonas (2013-01-02 20:56)

is tiesu girdejau gandus kad ceburiekus kepa is dveselienos.Paciam teko ragauti pries metus kokius,tai vemiau toliau negu mato akys kol isveze i ligonine

Atsakyti

jonas (2013-01-02 20:53)

is tiesu Oze ceburiekai neaiskus.Ir man teko ragauti ju frmos ceburieku pries metus,tai pykino,vemiau toliau nei matau.Visiems draugams ir pazystamiems pasakiau kad geriau net neragautu.teko girdeti gandus kad is dveselienos tuos ceburiekus jie kepa

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

COMPENSA

2011-03-28

Sveiki,noriu perspet kad nepasikliautumet akylai COMPENSA LIFE draudikais,nes isaiskina ne visas salygas tik po fakto viskas isaiskeja.As praradau visus sukauptus pinigus,nes mano draudeja man nebuvo paaiskinus,kad jei tapsiu bedarbe ar nemoki ir neimokesiu bent keliu imoku mano sutarti gali nutraukti ir niekas nieko apie tai nepranesa!Tai va as likau basa ir apgauta,gyvenime netikesiu jokiais draudimais!!

 Noriu pasidalinti su Jumis savo karčia patirtimi kurią patyriau pasitikėjus Pigu.lt internetine parduotuve. Pirmą kartą susigundžiau nuolaidomis ir užsiregistravau minėtoje svetainėje. Pirmąjį užsakymą gavau iškart kitą dieną. Buvau labai patenkinta, prekės buvo kokybiškos. Tad nusprendžiau savo Kalėdines dovanas patikėti Pigu.lt parduotuvei. Mūsų užsakymą priėmė gruodžio 20d. turėjom vilties prekių sulaukti iki Kalėdų, bet vėliau viltis labai lengvai subliuško, na bet mes nesupykome, kadangi suprantame šventės, bumas ir pan. Buvome šventai įsitikinę, kad dovanas gausime, iki Naujųjų metų tikrai, bet čia labai skaudžiai suklydome. Savo užsakytų prekių negavome, taigi parašėme laišką, pasiteiravimui kur mūsų prekės, mums buvo atsakytą, kad viena prekė stabdo užsakymą ir prekės mus pasieks po švenčių tai yra po 10-12d. Žinoma dar mus buvo pasiūlyta prekes skaidyti į du užsakymus, bet mes nesutikome, kadangi dėl prekybininkų kaltės nenorėjome antrą kartą apmokėti siuntimo išlaidų. Maždaug po 13dienų nesulaukę prekių parašėme laišką ir pasidomėjome, kas ir kaip, mums buvo neatrašyta, tada antrą kartą parašėme laišką po kelių dienų, mums vėl buvo neatsakytą ir pagaliau trūkus kantrybei paskambiname patys į Pigu.lt aptarnavimo skyrių po  to kai mūsų užsakymas buvo priimtas gruodžio 20d. mes skambiname sausio 9d. mums atsako, kad šiuo metu kita prekė stabdo užsakymą ir jis mums bus pristatytas tik maždaug sausio 23d. Taigi manau čia yra visu pirma Pigu.lt internetinė parduotuvė kuriai nei motais klientai, kurie laužo savo pažadus, skleidžia melaginga informaciją ir nesirūpina savo reputacija. Labai skaudžiai buvau nuvilta ir nuvyliau savo šeimą, mūsų Kalėdos liko be dovanų ir jų vis dar laukiame. Taigi siūlau Jums gerai pagalvoti prieš užsisakant prekes šioje parduotuvėje.