Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai
SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

MAXIMA LT

Kandidatų i darbuotojus apgavystė

parašė: Nusivylusi | Klaipėda | 2013-02-18

Darbdaviai komentarai (1)

Laba diena,

Labai esu nusivylusi kandidatų į darbuotojus apgaudinėjimu.

"MAXIMA LT personalo sk.darbuotoja skelbia skelbimą, kad priima į darbą kasininkės-pardavėjos pareigoms. Tačiau siūlomas visiškai kitas darbas. Pokalbio pradžioje pažadama, kad reikės padirbėti dvi savaites kitose pareigose, 0,5 etato, o vėliau pervedama į pastovias kasininkėspardavėjos pareigas. Savaitei praėjus ir atsisakius kitų darbo pasiūlymų, pareiškiama, kad niekas perkėlimo į kitas pareigas nevykdys.Rezultatas-prarastos kitų darbdavių siūlomos darbo vietos.Tokie skelbimai skelbiami periodiškai ir žmonės tiesiog apgaudinėjami. Bandomasis laikotarpis praeina ir VISO GERO. Taip buvo apgauti 9 darbuotojai. Konkrečiai-Klaipėdos Akropolis-MAXIMA.Pareigos-indų plovėjas konditerijos skyriuje.

Klausimas-ar galima taip elgtis su žmonėmis ir taip manipuliuoti su ieškančiais darbo?

 

Komentarai (1)

onlynomancan (2013-02-24 18:10)

parazitinas juk cia toj lievatoje

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Dirbau prie duru isuto visa koja, dirbau nuo 9hrytoiki-3hnakties ir ismokejo tik 3 lt , darbas labai prastas , apgaudineja , asta tikra ziurke vadybininke , virtuvei tik 2 keptuves, maistas daromas is pigiausiu ir pasibaigusiu pusfabrikaciu, maistas buna saltas , indai buna murzini , aptarnavimo kokyhbe prasta turi laukti 1h. Raimondas apgavikas sake kad man leis dirbti laisvu grafiku , bet pastate dirbti nuo 9h ryto iki pat 3h nakties ir man isuto koja, persalau savo pasididizavima ir nezinau ar dar beturesiu vaiku.

 Jam buvo pervesta 100lt uz daikta ta pacia diena zadejo issiusti, bet neissiunte. Dave nenaudojama numeri, uzblokavo per "facebook", taigi nepapulkite ant jo aferu.

 Laba diena, Mes siūlome paskolų fiziniams asmenims (asmeninės paskolos) įvairovė ir bendradarbiauti įstaigų, kai palūkanų norma 3% per annul.This padėti jums pasiekti savo finansinius įsipareigojimus, ypač su šiuo metu pasaulinė finansų krizė. Jūs galite pasiskolinti nuo 1000 iki 850,000.00 (svarų, eurų ar dolerių) Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu (patriotictrustfundinc@gmail.com) Linkėjimai. Į sveikatą