Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Linas (Šiandien 16:45)

http://www.uzdirbk.com/ neskubėkite registruotis

linas (Šiandien 16:44)

http://www.uzdirbk.com/ neskubėkite registruotis

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Gariūnų turgaus pardavėjos

Gariūnų turgus

parašė: Toma | Vilniaus r. | 2013-07-31

Aprangos, avalynės komentarai (5)

Į gariūnus nuvažiuoju į metus vieną kartą, tačiau šį kartą buvau nusivylusi, kelios pardavėjos, tiesiog su manimi nenorėjo bendrauti, nes nepirkau urmu. Paklaususi pardavėjos kokia kaina, tiesiog buvau aprėkta, kad drįsau paklausti nes  pirkti norėjau tik vieną, kitos pardavėjos paklausus kainos neurmu akivaizdžiai užsikelia kainą, tai pat gyvename Lietuvoje tai ir kalbėkime lietuviškai, kitos pasimatuoti neduoda, kam man pirkti drabūžį tada  ir atrodyti kaip maišui, manau kiekvienas turėtu suteikti tokia malonę, juk pačiai pardavėjai būtu į naudą, aš tikrai neteigiu, jog visos pardavėjos esą "bjaurios" yra labai malonių, pas kurias grįžti norisi ir norisi, bendravimas malonus, kainos puikios. Išvada tą, Mielos pardavėjos, jeigu jau pasirenkate dirbti tokį darbą, bukite ir malonios mums, nes tik nuo Jūsų priklauso kiek Jūs uždirbsite. :)

Komentarai (5)

gedrius (Vasario 9 d.)

automobiliu turgaus 100a aikstelei nepirkyt nes katalizatoriu nera nei vienai masinai, parina kad ideali o poto iseinakad daug dar reikia investuot. kainos kosmines.

Atsakyti

jolia (2013-12-23 21:21)

baisiai kas darosi gariunose,pilna vagiu cigonu,zmones bukit atsargus,mane apvoge[didele suma],apsauga dirba neatsakingai,tai atitiko naujame pastate titanike

Atsakyti

Algis (2013-11-19 11:29)

As taip pat vaziuoju i metus karta su teciu i gariunus viena del rubu.Bet su pardavejom reike gudrauti,mes darome tai:
Prie iejimo nusiperkame dideli plastikini maisa,isidedam kokiu kelniu,koki megstini isimetam ir einam su tuo maisu.Tada musu niekas neklausia ar urmu ar ne,tiesiog priema iskestom rankom.O tada pradedi gudrauti imi kokius 2poras marskiniu,aisku reikia tartis kad skaidytu eile,kartais pavyksta susitarti,kartais ne.Bet tarkim jai urmu perki marskinius kaina 25 jai ne 65lt.Manau skiriasi kainos nemazas.O jai nesiskaito tai nereikia leisti lipti ant galvos,ten yra turgus ten vien baltarusai,rusai ciukces,gali ir ant trieju raidziu pasiusti,nes ten turgu.

Atsakyti

VALENTINA (2013-08-19 17:29)

PALAIKAU,PATI DIRBU PARDAVEJA GARIUNOSE ,ZINOT MAN BAISU KAIP PARDAVEJOS (KAIP AS VADINU XAMAIS)NENORISI IR PIRKT,RUGPJUCIO PRADZIOI UZSAKIAU VESTUVENE SUKNELE KAI ATEJOM PAIMT SUKNELE BUVO PADARITA BLOGAI IR NESVARI MAN PARDAVEJA TESIOG I AKI PASAKE NENORI NEIMK KADA AZ PASAKIAU KAD CIA TAIP NEGRAZU DARIT IPAC KAD AS PATI CIA DIRBU JI MAN ATSAKE NU GERAI TAI PATI I NUPLAUSI TOKS ATSAKIMAS MANE APSTULBINO AS ISEJAU TAI PATARSIU NEPIRKIT IR NEUZSAKIKIT SUKNELES (3 IJEIMAS I SUKANT I KAIRE 2 ARBA 3 KIOSKAS I DESINE)BET NORIU IR DAR PRIDET KAD NE VISI MES TOKIOS (XAMAI) TAI LAUKIAM JUSU APSILANKIT GARIUNU TURGU.

Atsakyti

elijah roland (2013-08-01 11:26)

attenzione,
Domanda per un prestito veloce e conveniente per pagare le bollette e di iniziare una nuova finanziamento i vostri progetti a un tasso di interesse più conveniente del 3%. Fate contattateci oggi via: elijahloanfirm@hotmail.com con importo del prestito necessario in quanto la nostra offerta di prestito minimo è 1.000,00 per ogni scelta di prestito amount.I am certificato, registrato e legittimo lender.You possono contattarmi oggi, se siete interessati a ottenere questo prestito, contattatemi per ulteriori informazioni sul processo di prestito, di processo come i termini del prestito e le condizioni e le modalità del prestito sarà trasferito a voi. Ho bisogno della tua risposta urgente se siete interessati.
Sig. Elia
C.E.O / elijahloanCompany.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Sveiki, nesenai teko susidurti su antstolės Neringos Lipeikienės kontora, tai zinokite kad ten dirba visiškai neemocionalūs darbuotojai. Man atėjus bei pradėjus aiškintis situacija darbuotojas pradėjo kišti po nosim pasirašyti dokumentus. Kai aš jo paklausiau ką jis suprato iš mano problemos jis nieko nepaaiškino ir toliau dirbo kaip .......... . Nieko įžeisti negaliu o taip norėtūsi  Linkiu nesusidurt su tais ......... .  

 This is to inform the general public that ADIKO LOAN AGENCY is giving out loans to the general public , both national and international for a cheap interest rate of 5% for more information email loanofferdept@outlook.com

  Norite gauti kreditą iš savo projektų įgyvendinimą , norite naudos iš verslo aplinka , jūs gaunate kreditą už finansavimo Jūsų Studijų užsienyje , norite keisti automobilį, suteikti sau prietaisų, pasiūlyti naujus namus. Deja, paaiškėja, kad esate bedarbis, studentas ar studentas , asmuo tarnauti Jums pasroviui Jūs esate bedarbis arba įstrigo banko ar keteros draudžiama bankininkystės ir ne incidento nepriklausančių aplinkybių , siūlome Jums 2000 € sumą iš 500 . 000 € galite susisiekti su manimi : gomez.gradner10@gmail.com

Niekaip neprisiruošiu parašyt čia. Ok, bandysiu jums papasakoti savo istoriją su jūrų kaiulytėmis iš „Kikos". Turėjau viena gražią jūsų kiaulytę. Nešiau kažkada pas veterinarą, mat sirgo kažkuo taii šgydėm, nuskuto plikai ir išgydė tokią jų ligą. Tačiau po kurio laiko (2 metai) nusprendėm nupirkt jai draugę. Veterinaras buvo sakęs geriau „Kikoje" nepirkt mat jos serga būna. Nieko, nusipirkom ir auginom. Po kurio laiko senoji kiaulytė pradėjo kasytis, niežai prasidėjo, pradėjo plikt ir nustipo. Tai va, ligą parnešė tas naujasis pirkinys. Pirmas nusivylimas, kad pardavėja „įkišo" mums patinėlį, sakydama kad ten patelė, o antra dar tokį besikasantį. Girdėjau, kad Kikoje gyvūnai vežami iš Lenkijos, kur nei prižiūrimi kaip reikiant nei ką. Nepirkite iš ten, nuošidžiai sakau. Nebent nusiteikę augint ir matyt besikankinantį gyvuliuką kokius pora mėnesių, nes tas patinėlis irgi žiauriai kasosi bei matos, kad prastai jaučias... reklamuok@gmail.com