Apklausa
Ar esate naudojęsi įdarbinimo agentūrų paslaugomis?
Naujausi komentarai

Draiveris (Šiandien 19:40)

Mokykla turi neblogą vardą, bet tikrai yra daug vargų ją baigti, net ir stengiantis.
Pirmiausia - teorija. Mokytojas Egidijus tikrai linksmų plaučių žmogus ir teorijos pamokos yra ganėtinai įdomios. Deja, išklausius visą teorijos kursą ir nesprendžiant testukų papildomai, teorijos egzaminą išlaikyti praktiškai nėra šansų, todėl nusiteikite tam, kad prieš/po paskaitas turėsite sėdėti po kelias valandas prie kompų ir spręsti užduotis. Absurdiškiausia šioje mokykloje yra tai, kad norėdamas išlaikyti teoriją turi pas dėstytoją jį du kartus iš eilės išspręsti mažiausiai ant 90% ir tik tada gavęs dėstytojo parašą gali eiti laikyti tikrąjį egzaminą centre esančioje Draiverio atstovybėje. Ta dviguba 90% riba neskamba taip baisiai kol nepabandai jų surinkti. Šešios klaidos lyg ir yra daug, bet realiai, kai gauni klausimus iš įvairių kelio linijų, kurios tik nežymiai skiriasi tarpų dydžiu, ir įvairių mechaninių dalykų apie motorą ar net susijusių su fizika, tai dažnai tos 6 klaidos atrodo neįmanoma riba. Vargau tikrai daug su teorija ir ne kartą norėjosi mesti šitą reikalą velniop, nes žinojau, kad Regitroje tuos 80% aš lengvai surinkčiau, o štai Draiveryje du kartus po 90% gauti buvo tikrai sudėtinga, nors dėjau beprotiškai daug pastangų ir sprendžiau tuos visus testukus. Gerai, kad vieną kartą pasisekė ir sėkmingai atspėjau tuos klausimus apie linijas ir mechaniką. Be jokių abejonių Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, bet tiek vargti su teorija tikrai nereikėtų kiek reikalauja Draiveris siekdamas pasikelti reitingą, kadangi praėjus Draiverį Regitroje neišlaikyti tiesiog neįmanoma (tai kažkas panašaus kaip aukštąją matematiką mokančiam žmogui duoti pradinukų uždavinius).
Vėliau prasidėjo vairavimai, o čia buvo tikrai šlykštu. Gavau instruktorių Aleksandrą Ž, kuris gerų emocijų tikrai nesukelia, nes pastoviai būdavo piktas, nervuotas ir jausdavosi, kad nuolat laikydavo save nepalyginamai didingesne asmenybe. Dažnai užuot aiškinęs klaidas jis tiesiog kalbėdavo telefonu ar rašinėdavo žinutes, jautėsi didžiulis abėjingumas, nuolat atidėdavo vairavimus dėl neaiškių priežaščių (praktiškai kas antrą-trečią vairavimą). Vienu žodžiu - šlykštus požiūris į mokinį, todėl jeigu matote, kad su instruktoriumi nerandate bendros kalbos, nebijokite ir jį pasikeiskite kitu. Sėkmės jei rinksitės šią vairavimo mokyklą.

teorijos egzaminas

SKUSK.LT REKOMENDUOJA

Skundas

Gariūnų turgaus pardavėjos

Gariūnų turgus

parašė: Toma | Vilniaus r. | 2013-07-31

Aprangos, avalynės komentarai (5)

Į gariūnus nuvažiuoju į metus vieną kartą, tačiau šį kartą buvau nusivylusi, kelios pardavėjos, tiesiog su manimi nenorėjo bendrauti, nes nepirkau urmu. Paklaususi pardavėjos kokia kaina, tiesiog buvau aprėkta, kad drįsau paklausti nes  pirkti norėjau tik vieną, kitos pardavėjos paklausus kainos neurmu akivaizdžiai užsikelia kainą, tai pat gyvename Lietuvoje tai ir kalbėkime lietuviškai, kitos pasimatuoti neduoda, kam man pirkti drabūžį tada  ir atrodyti kaip maišui, manau kiekvienas turėtu suteikti tokia malonę, juk pačiai pardavėjai būtu į naudą, aš tikrai neteigiu, jog visos pardavėjos esą "bjaurios" yra labai malonių, pas kurias grįžti norisi ir norisi, bendravimas malonus, kainos puikios. Išvada tą, Mielos pardavėjos, jeigu jau pasirenkate dirbti tokį darbą, bukite ir malonios mums, nes tik nuo Jūsų priklauso kiek Jūs uždirbsite. :)

Komentarai (5)

gedrius (Vasario 9 d.)

automobiliu turgaus 100a aikstelei nepirkyt nes katalizatoriu nera nei vienai masinai, parina kad ideali o poto iseinakad daug dar reikia investuot. kainos kosmines.

Atsakyti

jolia (2013-12-23 21:21)

baisiai kas darosi gariunose,pilna vagiu cigonu,zmones bukit atsargus,mane apvoge[didele suma],apsauga dirba neatsakingai,tai atitiko naujame pastate titanike

Atsakyti

Algis (2013-11-19 11:29)

As taip pat vaziuoju i metus karta su teciu i gariunus viena del rubu.Bet su pardavejom reike gudrauti,mes darome tai:
Prie iejimo nusiperkame dideli plastikini maisa,isidedam kokiu kelniu,koki megstini isimetam ir einam su tuo maisu.Tada musu niekas neklausia ar urmu ar ne,tiesiog priema iskestom rankom.O tada pradedi gudrauti imi kokius 2poras marskiniu,aisku reikia tartis kad skaidytu eile,kartais pavyksta susitarti,kartais ne.Bet tarkim jai urmu perki marskinius kaina 25 jai ne 65lt.Manau skiriasi kainos nemazas.O jai nesiskaito tai nereikia leisti lipti ant galvos,ten yra turgus ten vien baltarusai,rusai ciukces,gali ir ant trieju raidziu pasiusti,nes ten turgu.

Atsakyti

VALENTINA (2013-08-19 17:29)

PALAIKAU,PATI DIRBU PARDAVEJA GARIUNOSE ,ZINOT MAN BAISU KAIP PARDAVEJOS (KAIP AS VADINU XAMAIS)NENORISI IR PIRKT,RUGPJUCIO PRADZIOI UZSAKIAU VESTUVENE SUKNELE KAI ATEJOM PAIMT SUKNELE BUVO PADARITA BLOGAI IR NESVARI MAN PARDAVEJA TESIOG I AKI PASAKE NENORI NEIMK KADA AZ PASAKIAU KAD CIA TAIP NEGRAZU DARIT IPAC KAD AS PATI CIA DIRBU JI MAN ATSAKE NU GERAI TAI PATI I NUPLAUSI TOKS ATSAKIMAS MANE APSTULBINO AS ISEJAU TAI PATARSIU NEPIRKIT IR NEUZSAKIKIT SUKNELES (3 IJEIMAS I SUKANT I KAIRE 2 ARBA 3 KIOSKAS I DESINE)BET NORIU IR DAR PRIDET KAD NE VISI MES TOKIOS (XAMAI) TAI LAUKIAM JUSU APSILANKIT GARIUNU TURGU.

Atsakyti

elijah roland (2013-08-01 11:26)

attenzione,
Domanda per un prestito veloce e conveniente per pagare le bollette e di iniziare una nuova finanziamento i vostri progetti a un tasso di interesse più conveniente del 3%. Fate contattateci oggi via: elijahloanfirm@hotmail.com con importo del prestito necessario in quanto la nostra offerta di prestito minimo è 1.000,00 per ogni scelta di prestito amount.I am certificato, registrato e legittimo lender.You possono contattarmi oggi, se siete interessati a ottenere questo prestito, contattatemi per ulteriori informazioni sul processo di prestito, di processo come i termini del prestito e le condizioni e le modalità del prestito sarà trasferito a voi. Ho bisogno della tua risposta urgente se siete interessati.
Sig. Elia
C.E.O / elijahloanCompany.

Atsakyti

Rašyti komentarą

Susiję skundai
Tautos "numylėtiniai"
Epasas
Užkniso juodai

Skaudžiausios temos

Simtalapis

2010-12-23

Tokio simtalapio as dar nevalgiau...ziauriai neskanus, sausas, smirdantis taukas ir + visiskai nesaldus. O turejo buti slapias, pilanai pripildytas aguonomis. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia uzsakinejau

 Su šitu asmeniu, siūlančiu pirkti iš jo interjerines konstrukcijas, ir aš ir kiti mano kolegos iš statybos bendrovių susidūrėme nemaloniomis aplinkybėmis. Vaikinas siūlo savo gaminius, prieš tai apšmeiždamas savo konkurentus. Tokie pilantys pamazgas ale specialistai iš karto sukelia įtarimą, neturėdami absoliučiai jokios patirties statybų sferoje, nei ofiso, nei gamybos, vaikšto po Vilnių ir juodina mums gerai pažystamus tiekėjus. Gėda. Nepirkite iš šio asmens nieko.

fizinis asmuo

2010-02-05

visiska tiesa tokios ymones dar neteko girdeti bet kaip sako lazda turi du galus mokesciu nebijo tai gal fntt pabijos kreipsimes ir ten o tam virgiuj tikrai bus beda. 

Mane sokiravo kai i maxima ( Panevėžys, Klaipėdos g. 92 )atejau su toiteljeru ir apsaugine pareiske: " I musu parduotuve negalima vestis sunu " Moteriskei galvoj negerai? Ta suni kuris sveria 2 kilogramus nesiausi ant ranku.. Nesupratau kodel negalima, visada buvo galima, dabar pareiske kad ne.. Suprantu, yra stulpelis kur galima palikti suneli, bet kai "sunelis" ( Kuris kainuoja tikrai nemazai ) bet kai sunelis saugo stulpeli ar kas nors garantuos, ar jo niekas nepavogs? Ar nunesti pas apsaugine i ir sakyti"Pasaugokite mano nepigu suneli" ? Keista, sunelis nieko nedaro nei lota, nei puola nei urzgia, tik zmones linksmina. Kitose parduotuvese (IKI, RIMI, NORFA) nieka nesako.. Gal kai kas gavoja, kam ta suni i parduotuve nest? O kai pavyzdziui pritrunku namie pieno, grietines, ar kokio aliejaus, suni bevedziodama nueinu ir nusiperku.. Nusivyliau MAXIMA!!! P.S Tai buvo mano nuosirdus pasipiktinimas maximai, ir manau sis mano skundas nebus kaip suns lojimas dievo ausies nepasiekia, tad manau maximaos tinkle bus priimtas puikus sprendimas ir mazus sunelius bus galima nestis i parduotuve...